Як вставити плівку у фотоапарат. Як зарядити зеніт-е.

Незважаючи на те, що сьогодні плівкові фотоапарати практично повністю витіснені різноманітними цифровими камерами - від аматорських до професійних, до цих пір деякі фотографи є шанувальниками і прихильниками плівкової фотографії та її художніх достоїнств. Часто набагато більшою популярністю серед фотографів користуються навіть не сучасні плівкові фотоапарати, а старі радянські, що володіють рядом особливостей, недосяжних в сучасній техніці. На відміну від цифрових фотоапаратів, в плівкові необхідно регулярно встановлювати нову плівку. Про те, як це зробити, ви дізнаєтеся в цій статті.
Інструкція
1
Плівка для фотоапарата складається з безпосередньо самої плівки і пластиковою котушки, на яку вона намотана, і яка служить захисним покриттям.
2
Відкрийте кришку фотоапарата і візьміть пластикову котушку-приймач, на яку ви будете намотувати плівку з основною котушки.
3
Розімкніть держателі верхнього приймача, а потім візьміть приймальню котушку в одну руку і котушку з плівкою - в іншу.
4
Витягніть з котушки невелику ділянку порожній плівки або захисного паперу і, трохи підігнувши кінець, вставте його в спеціальну щілину на приймальні котушці. Поверніть кілька разів приймальню котушку, щоб зробити два-три мотка підготовчої плівки або паперу.
5
Після цього котушку з плівкою встановіть в нижній приймач фотоапарата, а приймальню котушку, на якій плівка зафіксована кількома витками, встановіть в верхній приймач і заклацніть фіксатори. Перевірте, щоб смуга плівки або паперу була натягнута не надто слабо і не занадто сильно. Вона повинна рівно лежати на просторі між приймачами.
6
Закрийте кришку фотоапарата і трохи прокрутите плівку за допомогою відповідної кнопки перемотування, щоб у віконці з'явилися номери кадрів. Після цього ви можете починати фотографувати, перемотуючи плівку для кожного кадру на один кадр вперед.