Як лікувати грибок у собак. грибок у собак Як лікувати.

Дерматофітоз у собак можуть викликати патогенні мікроби мікроспорум або трихофитон або умовно-патогенний малласезія. Діагностувати мікроспоріум можна за допомогою ультрафіолетової лампи - він при опроміненні світиться зеленим світлом. Для виявлення всіх інших видів грибка необхідно зробити лабораторний посів. Собачі грибкові захворювання небезпечні і для людини, тому при виявленні їх треба негайно починати лікувати.
Інструкція
1
До того як лікувати грибок у собак , знищіть всі старі підстилки, все продезінфікуйте, в тому числі і іграшки. Обмежте контакти з іншими членами родини, особливо дітьми. Довгошерсту собак у необхідно буде підстригти якомога коротше.
2
Застосовуйте системну терапію з одночасним використанням лікувальних душів з шампунями і обробкою шкіри лікарськими препаратами. Якщо немає інших призначень, придбайте в аптеці вакцини: «Вакдерм F», «Полівак» або «Мікродерм». Остання, хоч і коштує дорожче, але діє ефективніше - її потрібно колоти два рази з інтервалом 10-14 днів. Навіть в тому випадку, якщо ви будете використовувати її для профілактики, укол потрібно буде зробити два рази. «Вакдерм F» необхідно буде вколоти три рази. Зверніть увагу, що деякі породи собак (ротвейлери, французькі бульдоги, скотч-тер'єри і такси) чутливі до «Поліваку», він може викликати абсцес в місці уколу, що є алергічною реакцією. Щоб запобігти болючий набряк, можна ввести одночасно разом з вакциною і димедрол.
3
Тварин зі зниженим імунітетом, ослаблених перенесеним захворюванням або просто старих, лікуєте протигрибковими антибіотиками. Одним з ефективних і недорогих є «Гризеофульвін». Він досить токсичний, тому собак е його необхідно давати разом з рослинним маслом 1-2 рази на день 15-25-60 мг на 1 кг ваги. «Нізорал» давайте по 10 г на 1 кг ваги і в кислотному розчині. «Итраконазол» - ефективний, але дорогий препарат, його дають по 10-20 г щодня або через день. Все антибіотики можуть порушити роботу шлунково-кишкового тракту і функції печінки, але лікування в будь-якому випадку необхідно продовжувати ще пару тижнів після зникнення симптомів захворювання і отримання негативних результатів посівів.
4
Обробляйте локальні осередки препаратами на основі фунгіцидів, краще використовувати розчини, а не мазі, які брудняться. Не зловживайте обробкою плям спіртосодержащимі розчинами, достатньо протирати шкіру 1 раз на день, щоб не спалити її. Для миття собак і використовуйте протигрибкові шампуні («Нізорал», «Доктор»), мити її треба не частіше двох разів на тиждень. Для закріплення ефекту використовуйте дозоване ультрафіолетове опромінення.