Як провести Новий рік незабутньо.

Новий Рік - це сімейне свято, однак невеликі міні-канікули, приурочені до нього, залишають багато часу на те, щоб підготувати цікаву програму разом з рідними або друзями. Якщо сидіння перед телевізором і поїдання салатів - це не для вас, то спробуйте провести новорічну ніч в незабутніх фарбах. Використовуйте свою фантазію і підручні засоби.
Інструкція
1
Скористайтеся цими великими вихідними, щоб активно розслабитися і відпочити. Якщо ви всі дні просидите будинку, то вам і нічого буде згадати. Придбайте тур за кордон (якщо дозволяють фінанси). Краще поїхати в жаркі країни, щоб зустріти цей казковий свято під пальмами з екзотичної їжею та напоями.
2
Якщо у вас немає таких можливостей, то організуйте з друзями подорож по Росії. Це зайвий привід зустрітися і поспілкуватися. Може бути, ви захочете зробити святковий автопробіг по кільцевій. Дізнайтеся заздалегідь, де можна переночувати і повеселитися в новорічну ніч.
3
Рушайте на дачу або в заміський будиночок. Відпочиньте разом з рідними від міської суєти. Візьміть з собою їжу, санки або лижі, прикраси для ялинки. Ця поїздка буде незабутнім задоволенням для всієї родини.
4
Якщо хочете зустріти Новий рік з екстремальним задоволенням, то стрибну з парашута, особливо, якщо це відбудеться вперше. Або проведіть новорічну ніч в лісі. Знайдіть відповідну ялинку, прикрасьте її ошатними іграшками, розчистите сніг і розведіть поруч багаття. Візьміть з собою гітару або магнітофон. Не забудьте взяти їжі і багато шампанського. Це буде схоже на чарівну казку. Така ніч запам'ятається надовго.
5
Якщо ви бажаєте провести Новий рік з романтикою, то зустріньте його наодинці з коханою людиною у ванній. Для святкового інтер'єру знадобляться гілки ялини, гірлянда та іграшки. Накрийте невеликий столик із закускою і напоями, поставте музику. Запаліть свічки і вимкніть світло. Зробіть ванну з ароматичними добавками і морською сіллю. Така новорічна ніч запам'ятається на довгі роки. Можна використовувати шампанське замість води.
6
Якщо ви ніколи не були в Москві, то не пропустіть шанс зустріти Новий рік на Красній площі. Ви і ваша сім'я буде задоволена грандіозним салютом і боєм курантів. Можна взяти з собою і компанію друзів.