Як зняти напругу на роботі.

Не всяка робота приносить задоволення і заспокоєння. Швидше навпаки. У більшості випадків ви відчуваєте напругу різного характеру: фізичне, психологічне, емоційне. Від нього необхідно вчасно позбуватися, щоб ваша діяльність мала хороші результати.
Інструкція
1
Влаштовуйте собі невеликі перерви. Після роботи ви можете піти в тренажерний зал, лазню, додому, де зможете розслабитися і привести свою нервову систему в порядок. Робити те ж саме на своєму робочому місці досить проблематично, та й колеги вас навряд чи зрозуміють. Тому влаштовуйте собі в процесі робочого дня невеликі перерви, під час яких ви зможете привести себе в порядок, виконавши комплекс вправ.
2
Усамітніться при виконанні вправ. Знайдіть таке приміщення, в якому вам ніхто не перешкодить. Краще всього, якщо воно буде проветрено. Залежно від складності роботи, вправи потрібно проробляти 5-7 разів на день протягом 2-7 хвилин.
3
Напружте всі групи м'язів. Коли в результаті постійних навантажень м'язи знаходяться в напрузі, вони починають видавати його, що поступово відбивається на вашому емоційному стані. Для того щоб зняти м'язове напруга , потрібно задіяти всі групи м'язів.
4
Стисніть руки в кулаки, зігнувши кисті в променезап'ястковому суглобі. Підніміть плечі і зігніть лікті, лопатки зведіть і опустіть їх вниз. Напружте всі м'язи обличчя: нахмурьте брови і зажмурте очі. У вас також повинні бути напружені прес, сідниці і стегна. Не повинно залишитися жодної м'язи, яку б ви не напружили. Після цього долічіть до 10. На рахунок 10 розслабтеся, відкиньтеся назад і глибоко вдихніть. Вправу слід проробляти по 5-7 разів на день. Воно ефективно справляється зі стресами, приступами страху і невпевненості в собі.
5
Постарайтеся зрозуміти, які м'язи напружуються після стресу. Частини всього це плечі і руки. Зробіть декілька розслаблюючих рухів. Після чого напружте ці групи м'язів так сильно, як можете, і знову розслабте. Це допоможе вам швидше впоратися з захлеснула вас емоціями.
6
Щоб уникнути перенапруги на роботі намагайтеся повністю розслабитися перед сном. Прокинувшись, приведіть всі м'язи в тонус: позевать, потягніться, струсіть руки і ноги.