Як зробити телефон Samsung голосніше. Як зробити голосніше на Самсунгу.

У кожного виробника мобільного телефону існують спеціальні секретні коди, що дозволяють дізнатися інформацію про нього або виконати різні настройки, недоступні в стандартних меню.
Вам знадобиться
  • - телефон Samsung.
Інструкція
1
Виконайте збільшення гучності телефону Samsung з використанням апаратних засобів самого пристрою. Наберіть на телефоні наступний код: * # 6984125 * #, потім натисніть на кнопку виклику. Дочекайтеся появи на екрані меню, в якому виберіть пункт Internals (четвертий зверху).
2
Потім введіть в поле пароль * # 9072641 * #. Після цього перейдіть в текстовий режим, щоб змінити гучність телефону . Це третій пункт в меню. Потім натисніть на віртуальній клавіатурі, яка з'явиться на екрані, наступну послідовність цифр: 5, 3, 4, 5, 1.
3
Виберіть з появи на екрані телефону списку цифру шість, дочекайтеся, поки напис READ зміниться на WRITE. Після цього поставте курсор в поле вводу, впишіть в нього 510. Натисніть «Готово», дочекайтеся появи білого екрану і введеного вами числа в нижній частині дисплея.
4
Потім двічі натисніть кнопку «ОК», після першого разу цифра повинна пропасти з екрану. Якщо все було зроблено правильно, то в шостому пункті меню з'явиться напис 510, після цього натисніть червону кнопку і переконайтеся, що звук збільшився до максимального значення.
5
Скористайтеся наступним способом, щоб підвищити гучність телефону Samsung, а саме мелодій вхідних викликів і плеєра. Введіть код * # 8999 * 8378 #, потім виберіть «Тест устаткування», перейдіть в «Налаштування аудіо», виберіть пункт «Гучність». У встановлених налаштуваннях в пункті «Нормальний» замініть значення 2-4-6-8-12 на 4-6-8-10-14.
6
Далі перейдіть до опції «Клавіша мелодія» і замініть цифри 2-4-6-8-10 на 4-6-8-10-12. Потім перейдіть в пункт «On/Off харчування», поміняйте існуючі значення на 4-6-8-10-14. Встановіть в пункті «Гучність вхідного дзвінка» - 5. В інших параметрах можна також змінити настройки низьких і високих частот.