Як створити свій e-mail. Як створити свою електронну адресу (імейл).

Якщо ви «прийшли в інтернет» всерйоз і надовго, без власного поштового ящика вам ніяк не обійтися. Для початку створіть свій e-mail на будь-якому з безкоштовних поштових сервісів - російському або закордонному. Або відразу на декількох, щоб порівняти і вибрати найбільш зручний для вас. Відмінності між цими сервісами невеликі, а процес реєстрації відбувається за одним і тим же принципом і займає лічені хвилини.
Інструкція
1
Виберіть один або кілька поштових сервісів, на якому/яких ви будете створювати e-mail. Цих сервісів існує багато як в Росії, так і за кордоном. Наприклад, - http://www.mail.ru/- http://www.yandex.ru/- http://www.rambler.ru/- http://www.km.ru/- http://www.rbk.ru/- http://www.gmail.com/- http://www.yahoo.com/.Это далеко не повний список. У своєму виборі керуйтеся тим, що ви після реєстрації отримаєте, в більшості випадків, ще й доступ до різних додаткових сервісів: електронного гаманця, персональній сторінці в локальній соціальної мережі, особистий номер ISQ, можливість створити власний сайт та багато іншого - конкретний перелік у кожного сервісу свій.
2
Почніть процес реєстрації свого аккаунта. Для цього на головній сторінці обраного поштового сервісу натисніть на посилання «Реєстрація», «Створити поштову скриньку», «Завести пошту» - конкретне найменування залежить від ресурсу. На сторінці, заповніть форму реєстрації, слідуючи підказкам системи.
3
Вказуйте при реєстрації свої справжні дані: ПІБ, мобільний телефон, дату народження і т.д. Це допоможе вам при відновленні доступу до свого аккаунту, якщо ви забудете пароль, і при пошуку старих знайомих в локальних соцмережах. При бажанні ви завжди зможете приховати свої персональні дані від сторонніх людей - це регулюється в налаштуваннях облікового запису, які стануть вам доступні після закінчення процесу реєстрації. Докладні інструкції ви знайдете в довідковій системі обраного постового сервіса.Особенно важливо вказати достовірні відомості, якщо ви плануєте надалі користуватися електронним гаманцем, наданим вашим поштовим сервісом - під вигаданим ім'ям ви не пройдете ідентифікацію, а в результаті, можливо, у вас виникнуть проблеми з переказом грошей.
4
Майте на увазі при реєстрації e-mail, що своє ім'я (логін) надалі ви змінити не зможете - якщо вам щось разонравітся, доведеться реєструвати новий ящик на нове ім'я. Також зверніть увагу, що багато поштові сервіси дозволяють зареєструвати аккаунт на різних доменах (домен позначається у вашому адресу після знака «@»). Якщо логін, який ви обрали, зайнятий на основному домені, він може виявитися вільний на додатковому. Доступні домени можна перевірити, якщо відкрити випадаючий список у формі для реєстрації.
5
Встановлюйте пароль і комбінацію «контрольний питання - відповідь на нього» з таким розрахунком, щоб вашим аккаунтом не змогли скористатися. Не вводьте надто вже очевидні і відомі всім відомості, начебто клички вашої улюбленої собаки, яку, напевно, знають усі ваші друзі. Або спеціально зробите пару орфографічних і/або граматичних помилок. Використовуйте нелогічні комбінації малих і великих літер, спецсимволи (наприклад «@» замість букви «а», нуль замість літери «о» і т.п.)
6
Зверніть увагу, що безкоштовно можливо створити e-mail і на корпоративній пошті, якщо така є у вашого підприємства і займана вами посада це дозволяє. Щоб створити свою поштову скриньку, вам потрібно буде звернутися до адміністратора мережі - тобто, до людини, яка безпосередньо курує у вашій організації все «комп'ютерні питання». Але майте на увазі, що у разі звільнення доступ до такого аккаунту ви втратите. І навіть під час вашої роботи на підприємстві, можливо, перегляд вашої переписки буде доступний того ж адміністратору мережі.
7
Майте також на увазі, що практично можливо зареєструвати свій власний домен, а отже і створити свій власний абсолютно унікальний e-mail. Начебто vanya @ pupkin.net. Наприклад тут: http://www.general-domain.ru/. Однак за реєстрацію особистого домену доведеться заплатити. Втім, у більшості випадків, це коштує недорого, а якщо ви маєте намір вести в мережі власний бізнес, виглядати така адреса буде солідніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rVE9H3o4SCw