Як вибрати пластичного хірурга.

Кожна людина, що вирішила змінити свій вигляд за допомогою пластичної операції, стикається з досить-таки складним завданням - з безлічі пластичних хірургів вибрати одного, найкращого, якому не страшно довірити свою зовнішність, а може, й долю.
Інструкція
1
У першу чергу зверніть увагу на досвід лікаря. Було б просто чудово, якби фахівець не тільки розповів вам про результати своєї роботи, але і підтвердив їх фотографіями із серії «До і після». Не дуже-то довіряйте фотографіям, що зображує відкориговані частини тіла пацієнтів в профіль. Їх легко можна підробити на комп'ютері. Обов'язково вимагайте від хірурга фотографій виправлених носів, підборідь і губ в фас.
2
Фотографії пластичного хірурга зі знаменитостями сприймайте з обережністю. Адже зірки, як правило, намагаються не афішувати факт зміни своєї зовнішності за допомогою пластичних операцій.
3
Якщо надані пластичним хірургом фотографії не переконали вас в його професіоналізмі, обговоріть роботу фахівця з його пацієнтами. Для цього прийдіть на консультацію трохи раніше призначеного часу. Тоді, швидше за все, вам пощастить зустріти когось, хто прийшов знімати шви або чекає післяопераційного огляду.
4
Відгуки знайомих і друзів, вже скористалися послугами того чи іншого пластичного хірурга - один з найбільш достовірних джерел інформації про фахівця. Хоча не забувайте про те, що хороший відгук про пластику грудей зовсім не гарантує чудовий підсумок операції з коригування форми носа. У кожного пластичного хірурга є лише кілька пріоритетних напрямків в його діяльності, в яких він є справжнім асом.
5
Вибрати пластичного хірурга ви можете за допомогою інтернет-порталів і форумів, які, як правило, містять вельми достовірну інформацію про роботу фахівців у тій чи іншій галузі медицини.
6
Запам'ятайте, що особиста чарівність і гарні комунікативні навички пластичного хірурга зовсім не є доказом його професіоналізму. Тому не йдіть на операцію, керуючись лише думкою про те, що «людина-то хороший».