Як переписати музику на iPhone. Як переписати з ipad.

Завантажити музику в iPhone (iPod, iPad) можна виключно за допомогою програми iTunes - такі особливості використання продукції компанії Apple. Можна навіть не намагатися шукати інші варіанти, з iTunes це робиться швидко і легко.
Інструкція
1
Якщо ви купили новий iPhone, навіть для його включення вам буде потрібно комп'ютер і встановлена на ньому програма iTunes. Тому вам в будь-якому випадку доведеться відкрити офіційний сайт Apple (www.apple.com) і в розділі iTunes скачати однойменне додаток. Завантаживши інсталяційний файл, запустіть його і виконайте інсталяцію, слідуючи підказкам майстра установки.
2
Запустіть iTunes і підключіть свій iPhone за допомогою USB-кабелю до комп'ютера. На екрані телефону з'явиться індикатор заряду батареї, а в меню iTunes, розташованому в лівій частині вікна програми, в розділі «Пристрої» з'явиться підрозділ: iPhone. Пізніше ви зможете розібратися у всіх тонкощах управління телефоном через iTunes, а поки, щоб скопіювати музичні файли з комп'ютера в iPhone, перейдіть в розділ «Медіатека».
3
Клацнувши тут підрозділ «Музика», в головному вікні ви, зрозуміло, не виявите жодної композиції - музику доведеться додавати сюди вручну. До речі, iTunes ви потім зможете використовувати як звичайний медіапрогравача: дивитися фільми, слухати музику . Щоб додати ваші аудіозаписи в медіатеку iTunes, перетягніть папку з музикою прямо у вікно програми.
4
Після того як iTunes завершить додавання музики в медіатеку, вам залишиться лише виділити за допомогою миші ті альбоми або композиції, які ви бажаєте записати на iPhone, і перетягнути їх в розділ «Пристрої» в меню, яке розташоване в лівій частині вікна програми. Додатком буде виконана процедура синхронізації, яка може зайняти декілька хвилин (залежно від кількості обраних аудіофайлів).