Як поміняти аватар Вконтакте. Як змінити аватар вконтакте 2012.

Наше настрій часто міняється і залежно від нього кожен з нас схильний міняти свою аватарку в соціальній мережі «Вконтакте. Це можна зробити досить швидко і навіть двома доступними способами.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку свого профілю. Прямо під вашою фотографією (аватаркой) розташований список опцій. Друга за рахунком опція - «змінити фотографію». Натисніть на неї лівою кнопкою мишки один раз, і перед вами з'явиться список варіантів коригування фотографії. Виберіть опцію «завантажити нову» і також натисніть один раз лівою кнопкою мишки. Перед вами з'явилося вікно завантаження фотографії.
2
Натиснувши кнопку «огляд», ви тим самим отримаєте можливість в новому вікні, вибрати потрібну фотографію з вашого комп'ютера. Як тільки нова аватарка вибрана - натисніть на неї, потім кнопку «відкрити». Перед вами з'явилося вікно «редагування зменшеної копії». За допомогою нього виберіть ту область знімка, яка буде представлена на зменшеній копії вашого аватара в списках друзів, обговореннях та інше. Для цього рухайте мишкою квадрат віконця по картинці. Потім натисніть кнопку «зберегти», і на вашій сторінці оновиться головна фотографія.
3
Ви можете оновити свою аватарку іншим способом, використовуючи фотографії, завантажені в свої альбоми. Для цього зайдіть в свої фотоальбоми (або знайшовши в колонці зліва від аватарки посилання «мої фотографії», або знайшовши «мої фотоальбоми» під списком друзів). Виберіть потрібний вам фотоальбом, а потім фотографію.
4
Внизу праворуч під знімком в списку опцій знайдіть «помістити на мою сторінку». Натисніть на неї один раз. На фотографії з'явилася рамка, редагуючи яку ви оберете потрібну область фотографії, яка стане вашою аватаркою. Для цього рухайте квадратики в кутках і на краях рамки, натискаючи на них лівою кнопкою мишки.
5
Після редагування натисніть нагорі праворуч від фотографії кнопку "готово", і відкриється ваша сторінка з новим головним знімком. В іншому випадку натисніть «скасування», якщо обрана картинка вас чимось не задовольнила.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A5EtnBRTRx4