Як відкрити панель управління з командного рядка.

Запуск «Панелі управління» або її необхідних елементів з командного рядка в операційній системі Microsoft Windows відноситься до розряду операцій для розробників і призначений для «внутрішнього споживання». Тим не менш, ця процедура може бути виконана і звичайним користувачем.
Інструкція
1
Викличте головне меню Microsoft Windows, натиснувши кнопку «Пуск» для виконання операції запуску «Панелі управління » з командного рядка. Введіть значення cmd в текстове поле пошукової рядка.
2
Підтвердіть виконання команди, натиснувши кнопку «Знайти». Викличте контекстне меню знайденого додатки інтерпретатора команд, клікнувши правою кнопкою миші.
3
Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора» та натисніть кнопку «Продовжити» для підтвердження свого вибору у вікні запиту системи (при необхідності).
4
Введіть значення control.exe в текстове поле інтерпретатора команд для здійснення процедури запуску панелі або виберіть необхідні компоненти і запустіть їх з використанням спеціального синтаксису:? Control.exe/name імя_апплета.
5
Врахуйте, що у версіях до Vista для запуску вибраних елементів панелі управління використовувалися розширення * .cpl, співвіднесені в пізніших версіях Windows з так зв. «Канонічними іменами» аплетів. Крім цього, певні компоненти панелі складаються з декількох вкладок, що передбачає використання спеціального номера-покажчика вкладки в синтаксисі команди:? Control імя_апплета ,, указатель_вкладкі.
6
Використовуйте спеціальні таблиці кореляції імен cpl-файлів з «канонічними іменами», вільно поширювані корпорацією Microsoft в інтернеті, або введіть наступні значення в текстове поле командного рядка: - control.exe sysdm.cpl (для Windows XP і раніше) або? - control sysdm.cpl ,, 1 (для Windows Vista і пізніше) - для запуску аплета «Властивості системи;? - control.exe userpasswords.cpl (для Windows XP і раніше) або? - control sysdm.cpl ,, 3 (для Windows Vista і пізніше) для запуску аплета «Облікові записи користувачів».
7
Підтвердіть виконання обраної команди, натиснувши функціональну клавішу Enter.