Як активізувати пам'ять.

Швидкодія роботи комп'ютера безпосередньо залежить від обсягу пам'яті. Її можна збільшити кількома способами, також тут передбачені і програмні методи крім втручання в склад обладнання.
Вам знадобиться
  • - додаткова оперативна пам'ять.
Інструкція
1
Збільште оперативну пам'ять комп'ютера за допомогою додавання нових модулів. Для цього заздалегідь дізнайтеся, який саме тип оперативної пам'яті вам підходить, переписавши з диспетчера пристроїв назву материнської плати. Це необхідно щоб зорієнтуватися у виборі пристроїв. Також перегляньте обсяг вже наявних модулів, оскільки він повинен збігатися для всіх планок пам'яті. Встановіть плати пам'яті, після чого включіть комп'ютер і в меню його властивостей перегляньте, чи збільшився обсяг.
2
Збільште пам'ять за рахунок додавання обсягу файлу підкачки. Для цього зайдіть у властивості комп'ютера і у вікні перейдіть на вкладку додаткових налаштувань. Виберіть параметри пункту, що відповідає за швидкодію системи, після чого зробіть розподіл пам'яті за вибором користувача.
3
Задайте вихідний і кінцевий розмір, також вкажіть жорсткий диск або його тому. Натисніть кнопку «Задати», застосуйте і збережіть зміни. Перезавантажте комп'ютер.
4
Якщо потрібно, в тому ж меню властивостей вивільните частина оперативної пам'яті за рахунок зовнішнього вигляду системи в меню параметрів системи, що відносяться до використання ресурсів і швидкодії. Тут вам можна буде вибрати з наявних схем налаштувань або встановити власні параметри.
5
Оптимізуйте роботу оперативної пам'яті за рахунок коштів оптимізації. Скачайте для цього спеціальну програму, яка періодично буде виконувати чистку реєстру від непотрібних записів, завершувати непотрібні процеси, закривати невикористовувані вами служби і так далі.
6
Ви можете робити це також самостійно вручну, однак при цьому вам необхідно знати точно, які програми і процеси можна завершувати на даний момент, а які потрібно залишити. У будь-якому випадку, такі програми бувають корисні не тільки для оптимізації пам'яті, але й для всього обладнання комп'ютера в цілому.
Корисна порада
Намагайтеся купувати плати пам'яті однакового обсягу.