Як відкрити двері в грі "Пила". Як вводити код в пилі.

Франчайз «Пила» начебто спеціально був створений для розробки комп'ютерних ігор: всі випробування JigSaw діляться на кімнати-рівні, перехід між якими здійснюється після якого-небудь випробування. Гра була створена в кращих традиціях фільму, а тому перед гравцями постійно постає питання: як відкрити двері в наступну камеру?
Інструкція
1
Взаємодійте з оточенням. По суті, кожна кімната представляє з себе паззл, кінцевою метою якого і є відкриття дверей. Рішенням найчастіше виявляється будь-яку дію чи пошук предмета: так, на початку гри вам належить знайти ключ в туалетній кабінці, пройшовши міні-гру з пошуку його серед десятка шприців. Нерідко ключ знаходиться на тілі убитого ворога, тому не забувайте перевіряти повалених суперників клавішею дії.
2
Шукайте підказки. У частині кімнат на дверях встановлений кодовий замок. Уважно огляньте приміщення: поруч повинна знаходитися недвозначна підказка про те, які цифри потрібно ввести. З подібною ситуацією ви зіткнетеся на першому ж рівні проходження. Це завдання вирішується досить просто: потрібно закрити двері всіх кабінок і подивитися код через дзеркало. Інша ситуація зустрінеться вам в середині проходження: в замкненій кімнаті буде напис «Час на твоєму боці». Підказка недвозначно натякає на настінні годинники: встановилось них час і є ключем.
3
Герой повідомить вам, якщо двері буде відкриватися за допомогою цвяхів: даний процес оформлений у вигляді невеликої міні-ігри. Попередньо зібравши кілька цвяшків в інвентар, підійдіть до дверей і натисніть «Дія» - відкриється екран з п'ятьма дисками. У кожному диску три елементи - вам потрібно повернути конструкцію так, щоб елементи на «стиках» кіл збігалися один з одним. Зробити це найпростіше послідовним підбором кожної наступної пари.
4
Кілька разів за гру вам в руки потрапляє життя однієї з жертв Jigsaw. Для того щоб відкрити вихід з подібної кімнати, вам знадобиться врятувати бранця: робиться це кожен раз нетривіально. Якщо пошук рішення викликає у вас труднощі, скористайтеся проходженням на сайті youtube.com або його текстової версією на якому-небудь ігровому порталі.