Як розпізнати рак горла. рак горла і мови.

Рак горла - одне з найпоширеніших захворювань у світі. Пухлина може утворитися в горлі, біля кореня язика, мигдалин або в глотці, що викликає труднощі під час жування, ковтання і інші неприємні відчуття. Розпізнати хворобу на початковій стадії розвитку складно, її легко сплутати з ангіною, фарингіт, тому при перших симптомах неприємних в ротовій порожнині треба звернутися до фахівця.
Інструкція
1
Прислухайтеся до своїх відчуттів у горлі. Ви можете відчути біль, кім в області гортані. Ці симптоми не проходять довгий час, незалежно від того, приймаєте ви ліки чи ні.
2
Зверніть увагу на тривалість кашлю. Зазвичай він виникає з багатьох причин, серед яких і відповідна реакція організму на подразники горла , наприклад, ракові клітини. Тому якщо даний симптом не проходить тривалий час, зверніться до лікаря для більш ретельної діагностики. Спеціаліст візьме зразки слизу, призначить аналізи, обстежує на апаратах, проведе дослідження на онкомаркери (білки, які виробляються клітинами злоякісних пухлин).
3
Здавайте аналізи вранці натщесерце. Кров на онкомаркери беруть з вени, одночасно можна пройти обстеження на гормони. Добре провести УЗД, аналіз сечі.
4
Плюньте в раковину. Наявність крові в слині у поєднанні з тривалим кашлем, зокрема, свідчить про відмирання тканин в горлі.
5
Ви можете відчувати біль чи інші неприємні неприємні відчуття в горлі при ковтанні. Це може відбуватися як під час прийому їжі, так і поза цим процесом.
6
Можете відчути утруднення дихання або хрипоту. Ці симптоми мають тривалий характер і не проходять з часом. При цьому стає складно розмовляти, сміятися.
7
Перевірте, чи не було останнім часом раптового зниження ваги. Через неприємних відчуттів у горлі знижується апетит. Маса тіла може знизитися і внаслідок запального процесу в організмі. Схуднення без видимих причин має бути стимулом до обігу до фахівця.
8
Стежте за змінами у своєму організмі. Не потрібно ігнорувати навіть застуду, відразу звертайтеся до лікаря, який проведе повне обстеження і допоможе встановити правильний діагноз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y05KYXb3tCA
Зверніть увагу
При раку горла біль, труднощі під час ковтання, кашель, наявність крові в слизу не проходять більше місяця, ці симптоми мають статичний характер, не змінюються після застосування лікарських засобів.
Корисна порада
Регулярно проходьте обстеження, здайте аналізи, звертайтеся до медичних установ при найменшій підозрі на зміни у власному організмі.