Як скопіювати файл реєстру.

Операції створення резервних копій окремих ключів або всього системного реєстру Microsoft Windows можуть виявитися корисними користувачеві для виправлення виниклих ушкоджень системи або при експорті необхідних параметрів конфігурації.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Windows для здійснення процедури створення резервної копії окремого файлу системного реєстру і вкажіть команду «Виконати».
2
Внесіть значення regedit в рядок "Відкрити" .Виберіть кнопку ОК, підтверджуючи виконання команди відкриття утиліти «Редактор реєстру ».
3
Визначте гілку, яка містить підлягає копіюванню ключ, і виділіть потрібний параметр кліком лівої кнопки миші.
4
Розгорніть меню «Файл» верхній панелі вікна програми «Редактор реєстру " і вкажіть команду «Експорт».
5
Введіть бажане значення імені створюваної копії у відповідне поле діалогового вікна. Вкажіть повний шлях до місця збереження резервної копії.
6
Підтвердіть виконання команди копіювання натисканням кнопки OK або ще раз перейдіть в головне меню "Пуск" для здійснення процедури створення повної копії всього реєстру операційної системи Windows.
7
Вкажіть команду "Всі програми" і розгорніть вузол «Стандартні».
8
Виберіть пункт «Службові» і перейдіть в вузол "Архівація даних».
9
Запустіть додаток NTbacup (% SystemRoot% system32tbackup.exe) b перейдіть в «Розширений режим».
10
Скористайтеся вкладкою "Архівація" діалогового вікна програми та виділіть елемент System State кліком лівої кнопки миші.
11
Вкажіть команду «Архивировать» і скористайтеся опцією «Додатково».
12
Зніміть прапорець на полі «Автоматично архівувати захищені системні файли разом із станом системи» для створення копії тільки системного реєстру і перейдіть на вкладку «Тип архіву».
13
Застосуйте прапорець на полі «Звичайний» і підтвердіть виконання команди створення резервної копії системного реєстру операційної системи Windows, натиснувши кнопку «Архивировать».
Файл System, який не має розширення в операційній системі Windows XP, являє собою registry hive, або вулик системного реєстру. Пошкодження або відсутність цього файлу можуть привести до непрацездатності всієї системи.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Windows XP і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для здійснення процедури створення копії файлу system, що не має розширення і є вуликом реєстру системи.
2
Виберіть диск, що містить операційну систему (за замовчуванням - диск С :), і розкрийте меню «Інструменти» верхній панелі інструментів вікна програми.
3
Вкажіть пункт «Властивості папки" і перейдіть на вкладку «Вид» діалогового вікна властивостей.
4
Застосуйте прапорець на полі «Показувати приховані файли і папки» в групі «Приховані файли і папки» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
5
Розгорніть папку Windows подвійним кліком миші для виклику діалогу "Властивості" і розкрийте необхідну папку системних файлів таким же подвійним кліком або виберіть який не входить до папки файл.
6
Вставте порожній або перезаписуваний CD-диск в дисковод або підключіть знімний USB-носій.
7
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер».
8
Перетягніть підлягає копіюванню не має розширення файл system в розділ «Пристрої зі знімними носіями» (для USB-накопичувача) або в групу «Жорсткі диски» (для CD або DVD).
9
Виберіть команду «Записати на компакт-диск» і виконайте рекомендації майстра (для CD або DVD) і дочекайтеся завершення процесу створення копії або ще раз поверніться в головне меню "Пуск" для виконання альтернативної операції копіювання файлу system.
10
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення ntbackup в поле "Відкрити".
11
Підтвердіть виконання команди запуску утиліти архівування натисканням кнопки OK і виберіть опцію «Розширений режим».
12
Перейдіть на вкладку "Архівація" діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі System State.
13
Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Архивировать" і перейдіть в пункт «Додатково».
14
Застосуйте прапорець на полі «Перевірка даних після архівації» і виберіть опцію «Звичайний» в розділі «Тип архіву».
15
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і ще раз натисніть кнопку «Архивировать» для виконання команди створення копії.