Як загримувати.

Сьогодні без красивого макіяжу складно уявити собі світський захід, похід в клуб, в театр або в кіно, а також різноманітні урочистості, і звичайно, модні покази, фотосесії, студійну та рекламну зйомку, і багато іншого. Навчитися робити макіяж за всіма правилами нескладно, якщо дотримуватися ряду рекомендацій і покрокових інструкцій, про які ми розповімо в цій статті.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що макіяж завжди потрібно робити на очищену шкіру. Для цього перед нанесенням будь-якого гриму і макіяжу очистіть шкіру обличчя молочком або лосьйоном.
2
Підготуйте основу під макіяж - нанесіть на обличчя рівномірно тональний засіб, не відмінне від природного відтінку шкіри. Тільки після того, як тональний крем оживляти шкіру, наносите на обличчя рум'яна, потім фарбуйте губи, очі, вії і наносите пудру.
3
Рум'яна наносите пензликом або пальцем тонким шаром на вилиці, нижче очей, поступово зводячи забарвлення нанівець.
4
Якщо обличчя кругле, і потрібно відкоригувати його форму, накладіть рум'яна на всю щоку, акцентуючи місця біля носа. При подовженому овалі обличчя видаляйте рум'яна від центру особи.
5
Вечірній макіяж буде виглядати більш свіжо і цікаво, якщо матові рум'яна нанести пензликом по лінії росту волосся - від вуха до вуха.
6
Після нанесення рум'ян займіться забарвленням губ - помадою або пензликом. Втирайте в губи зволожуючий крем або бальзам, злегка промокніть їх серветкою і акуратно обведіть контур губ олівцем відповідного помаді відтінку. Тільки після цього нанесіть помаду. Промокніть перший шар помади серветкою і нанесіть помаду другим шаром.
7
Макіяж очей робіть різним типом фарб, залежно від того, чи робите ви повсякденний або вечірній макіяж. Для денного макіяжу підійдуть сухі пастельні відтінки. наступним розчісуванням вій.
8
Наносите фарбу ближче до вій і розтушуйте її у напрямку до куточків очей. Підведіть лінію росту вій темним олівцем, щоб зробити очі виразнішими.
9
На шкіру під бровами нанесіть матові світлі тіні. Якщо очі занадто близько посаджені, обрисуйте їх контуром, роблячи невеликі стрілки в сторони від зовнішніх куточків.
10
Щоб навпаки звузити очі, загострити увагу на внутрішніх куточках, ближніх до носа. Закінчите макіяж очей нанесенням туші на вії і наступним розчісуванням вій.