Як заправити волосінь в котушку. kumyang котушка Як закріпити волосінь.

Дуже часто новачкам здається, що в намотуванні волосіні на котушку спінінга немає нічого складного. Проте вже на першій риболовлі виникають проблеми. Якщо волосінь заправлена неправильно, вона починає утворювати спіралі, вузли і петлі. А в такій ситуації практично неможливо отримати задоволення від риболовлі.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - ізоляційна стрічка.
Інструкція
1
Зберіть вудилище і перевірте надійність всіх з'єднань. Закріпіть котушку на спінінгу. Для цього встановіть і зафіксуйте її в катушкодержателе.
2
Зробіть на кінці волосіні петлю. Протягніть її через спеціальні кільця спінінга. Для цього необхідно взяти бобіну і пропустити кінець волосіні в саме маленьке кільце спінінга. Простягніть лісочку в наступне отвір. Дійте за аналогією до тих пір, поки її кінець не опиниться у шпули котушки.
3
Візьміть олівець. Надіньте на нього бобіну. Попросіть помічника потримати її. Це потрібно для того щоб забезпечити необхідний опір при намотуванні - інакше волосінь може перекрутитися. Однак, слід пам'ятати, що опір не повинно бути занадто сильним т.к. це може, у наслідку, привести до утворення «спіралей» в шпулі.
4
Відкрийте дужку лескоукладивателя і закріпіть лісочку на шпулі. Як правило, для цього достатньо одягнути петлю на спеціальну засувку. Закрийте дужку. Повільно, плавними рухами обертайте ручку котушки, намотуючи лісочку. Уважно стежте за натягненням - волосінь не повинна провисати і утворювати «спіралей».
5
Проконтролюйте розташування волосіні на шпулі. При правильній намотуванні відстань від бортика шпулі до краю волосіні повинно складати 1-2 мм. Саме при такому положенні досягається максимальна дальність «закидання». Якщо котушка вже заповнена, а волосінь ще залишилася, то необхідно відрізати її надлишки. Якщо довжини волосіні недостатньо для правильного заповнення шпулі, то рекомендується змотати лісочку з котушки. Зробіть «підкладку» необхідної товщини, намотавши кілька шарів ізоляційної стрічки на шпулю. Повторіть всю процедуру намотування.
6
Після риболовлі рекомендується зробити 2-3 додаткових «закидання», тримаючи при цьому вудилище вертикально. Це дозволить просушити лісочку і уникнути утворення «петель».