Як позбутися від червоних точок на тілі.

Невеликі червоні точки на тілі - досить поширена проблема у жінок. Вони з'являються внаслідок різних причин. Іноді це може бути ознакою захворювань, іноді це просто результат фізичних впливів на шкіру.
Інструкція
1
Найшкідливіше, від чого можуть з'явитися такі точки на тілі - це невдале гоління ніг або рук. Якщо ви використовували не надто якісний верстат або не застосовуючи засоби дезінфекції, то після гоління може виникнути подразнення окремих ділянок шкіри. Тому використовуйте тільки особисту бритву і обов'язково наносите пом'якшувальні засоби на шкіру.
2
Червоні точки можуть бути ознаками алергії. У такому випадку, зверніть увагу на своє харчування і виключіть з ужитку продукти, які здатні викликати таку реакцію. Це можуть бути цитрусові, гранати, мед, дуже кислі або гострі соуси і приправи.
3
Якщо поява червоних точок викликано незрозумілими причинами, насамперед, зверніться в поліклініку. Якщо у вас виявиться захворювання печінки, терміново беріться за лікування. Строго виконуйте всі розпорядження лікаря, пропити курс препаратів, а надалі стежте за дієтою. Не вживайте жирну, смажену їжу. Обмежте вживання алкоголю, не відвідуйте фастфуди. Організуйте своє харчування на збалансованій основі, з достатнім вживанням свіжих овочів і фруктів.
4
Зазвичай червоні точки на тілі не є самостійним захворюванням, а сигналізують про збої в роботі внутрішніх органів. Так, крім проблем з печінкою, вони можуть вказувати на порушення в роботі підшлункової залози. Тому обов'язково зробіть біохімічний аналіз крові. Конкретну причину можна встановити тільки після ретельного обстеження.
5
Якщо аналізи не показали порушень, звертайтеся до дерматолога. Є безліч різних захворювань шкіри, які виражаються як виникненням окремих червоних точок , так і почервонінням деяких ділянок шкіри.
6
Тільки якщо вам вдалося повністю встановити відсутність захворювань, можете направлятися до косметолога. Хороший спеціаліст замаскує ваші точки, підкаже, як наносити косметику, щоб вони не проявлялися протягом дня, якими засобами краще користуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XP6VbhvEooA
Поява червоних родимок найчастіше відбувається у дітей, однак і у дорослих нерідкі випадки їх утворення. Ангіома, так по-науковому називаються червоні родимки, являє собою доброякісне судинне утворення, про природу якого відомо не дуже багато.
Інструкція
1
Причини появи ангиом поки точно не виявлені. Одні фахівці вважають, що червоні родимки виникають внаслідок тривалого перебування під прямими сонячними променями, інші пов'язують їх появу з гормональними порушеннями. Існують також родимки, які утворюються через порушення роботи шлунково-кишкового тракту.
2
На сьогоднішній день лікарі не стурбовані появою ангиом. Самі по собі червоні родимки не небезпечні для людини, вони навіть можуть проходити без будь-якого втручання. Хоча ангіоми відносяться до пухлиноподібним захворювань, для їх «власника» вони представляють лише косметичний дефект.
3
У зв'язку з цим сучасна медицина не рекомендує видаляти ангіоми, якщо вони не доставляють дискомфорт, не збільшуються в розмірах, не псують естетичний вигляд. Навіть якщо червона родимка змінилася якимось чином, не потрібно займатися самолікуванням. Необхідно звернутися до фахівця, який призначить відповідний спосіб видалення освіти.
4
У наш час існує декілька способів позбавлення від червоних родимок. Найчастіше вдаються до допомоги лазера. Нерідко боротьба з ангиомами відбувається за допомогою рентгенотерапевтичних лікування, інфрачервоної коагуляції судин, кріогенної хірургії. Як правило, разом з одним із названих методів лікування призначається гормональна терапія.
5
Видалення ангиом лазером - самий безпечний і швидкий спосіб позбавлення від родимок різних форм і розмірів. Великий хворобливості при цій процедурі не спостерігається, але за бажанням пацієнта може бути застосована місцева анестезія. Даний метод зручний ще й тим, що після процедури не залишається синців і практично відсутня можливість зараження.
6
Хірургічний метод застосовується для видалення великого числа родимок, що знаходяться поруч. Також він застосовується для позбавлення від великих і глибоких ангіом. Основний його недолік - утворення рубця, тому даний метод не підходить для видалення червоних родимок на обличчі.
7
Оскільки деякі родимки з'являються внаслідок захворювань шлунково-кишкового тракту, фахівці рекомендують звернутися до гастроентеролога, щоб виявити причину їх утворення.