Як замотувати бинти для боксу. Як правильно зав'язувати Бент на руку для боксу.

Для попередження вивиху або розтягування великого пальця, перед тим, як надягати боксерські рукавички, слід забинтувати руки. Бинти є першим шаром в системі захисту рук. Вони фіксують кістки і зап'ястя, підтримують їх у певному положенні і надають їм компактну і найбільш зручну форму.
Інструкція
1
У продажу пропонується два види бинтів: марлеві, які сьогодні називають мексиканськими, і традиційні бавовняні. При виборі віддавайте перевагу мексиканським, так як вони більш якісні. Ці бинти мають зручну систему фіксації, на них закріплені спеціальні гачки і є петлі, що робить обгортання простішим. Крім того, вони еластичні, повторюють контур руки, буквально чіпляючись за неї. Як бандаж підтримують руку і захищають її від ударів.
2
Візьміть бинт, помістіть великий палець руки в його петлю і потягніть вздовж тильної сторони кисті по напрямку від себе. Оберніть зап'ясті два-три рази. Переконайтеся в тому, що бинт комфортно і зручно облягає все загорнуті місця і не створює складок.
3
Після цього направте стрічку по тильній стороні обмотують руки по напрямку від великого пальця до мізинця. Обмотайте рази два-три кисть, щоб повністю зафіксувати суглоби пальців.
4
Починайте бинтування пальців з мізинця. Спочатку проведіть стрічку між мізинцем і безіменним пальцем.
5
Для того щоб обмотати великий палець, спочатку оберніть один раз бинт навколо зап'ястя, а вже потім навколо великого пальця, обов'язково з тильного боку, потім ще раз навколо пальця.
6
Перекрутіть бинт вісімкою навколо тильної сторони руки між двома пальцями - великим і вказівним. Залишилася частиною бинта ще раз обмотайте своє зап'ястя і зафіксуйте кінці липучкою.
7
Перевірте якість. Бинт не повинен заважати обертанню руки, але в той же час, повинен зручно і щільно прилягати до руки. У разжатия положенні руки стрічка не повинна стискати кисть, а в положенні стиснутого кулака повинна добре стягувати руку.
8
Пам'ятайте, що бинтування рук - це ваша профілактика травм кісток кисті руки. Ви повинні самі навчитися виконувати цю процедуру, так як тільки ви можете відчувати щільність і регулювати натяг бинта при обмотці. Адже якщо бинт затягнуть занадто туго, рука почне опухати і затікати. Слабке бинтування не захистить вашу кисть і бинт зміститься.
  •  Успішний виступ спортсмена на турнірах і змаганнях залежить не тільки від його природних здібностей і інтенсивності тренувань, а й від умілого використання необхідного йому спортивного інвентарю. І бокс в цьому плані не є винятком із правил. Зокрема, у цьому виді спорту важливо вміти правильно намотувати боксерські бинти.
  •  Адже щороку сотні молодих і дуже перспективних юнаків та дівчат назавжди закінчують свою так і не почалася кар'єру в цьому виді спорту через травми, отриманих за дуже образливою і прикрої причини - через незнання, як намотувати боксерські бинти.
  •  Руку боксера захищає від розтягувань, збитих в кров кісточок, і найголовніше вивихів, саме боксерський бинт. І якщо раз за разом неправильно робити перев'язку, незабаром руки стануть абсолютно непридатними для найтяжких навантажень бою. А адже розібратися в тому, як намотувати боксерські бинти, і навчитися це робити швидко, якісно і акуратно, можна всього лише за 5 хвилин.
  •  Для початку правильно скрутіть бинт, намотувати його в розгорнутому стані попросту незручно. Туго скрутіть його, так щоб петелька виявилася зовні, а наклейка всередині. Просмикніть великий палець в петлю і натягніть його до мізинця по зовнішній стороні кисті. Потім, зробіть пару обертів навколо зап'ястя, але не затягуйте занадто туго, щоб не порушити кровообіг. Перевірте, чи зручно руці з намотаним бинтом, чи немає на ньому складок.
  •  Обмотайте кисть так, щоб суглоби були надійно зафіксовані. Приступайте до бинтування пальців - від мізинця до великого. З останнім можуть виникнути деякі складності, але вони легко вирішуються. Обмотайте бинт навколо зап'ястя, після чого і навколо самого пальця.
  •  Акуратно перекрутите його вісімкою по тильній стороні руки між вказівним і великим пальцем, зробіть ще одну обмотку навколо зап'ястя і закріпіть липучку. На цьому процедура намотування боксерських бинтів завершена.
  •  Перевірте, чи зручно вам і чи не заважає обгорнутий навколо кисті бинт її руху. Якщо проблем немає - значить, ваша рука надійно захищена від випадкової травми, і ви можете сміливо виходити на бій або тренування.