Як вибрати пилку для нігтів.

Пилочкою можна підрівняти нігті, додати їм потрібну форму, згладити гострі куточки, відполірувати нігтьову пластину, зняти верхній шар і т.д. Для кожної дії необхідно вибрати свій тип пилочки. Вони відрізняються матеріалом, формою, жорсткістю.
Інструкція
1
Ступінь жорсткості - основний показник вибору пилочки для нігтів . Зазвичай ця інформація вказується на пилочки або на упаковці. Якщо ви нічого такого не бачите, то краще не купувати таку продукцію. Жорсткість пилочки визначається в Грито. Чим більше грит, тим м'якше діє пилка. Якщо пилочка двостороння і на ній вказано дві цифри, то орієнтуйтеся на напилення. Чим дрібніше абразив, тим більше буде показник. Пилка з дрібним напиленням може використовуватися для шліфування нігтьової поверхні, а інструментом з великим показником можна обробляти міцні і здорові нігті.
2
Вибирайте матеріал, виходячи зі стану нігтів . Металеві пилочки використовувати не рекомендується зовсім, хоча на прилавках магазинів їх можна зустріти у великій кількості. Вони порушують структуру нігтів , роблять їх ламкими і провокують відшаровування пластини. Пилочки бувають скляні, корундові, керамічні, на паперовій основі (з наждачним крихтою) і т.д. Пилочки на паперовій основі з потрібним ступенем жорсткості можна використовувати для обробки нарощених і власних нігтів . Їх недоліком є відсутність можливості дезінфекції, тому якщо ви придбали таку пилочку, то стежте за тим, щоб нею ніхто не користувався. Те ж саме відноситься і до дерев'яних пилкам, які важко продезінфікувати, але зате вони відрізняються високою міцністю.
3
Скляні пилочки добре миються, не пошкоджує нігтьову пластину і можуть прослужити вам декілька років. Корундові пилки самі довговічні, але і коштують недешево. Керамічні пилочки можна використовувати для обробки слабких і шаруються нігтів . В час обробки найдрібніші частинки мінералів закріплюють край нігтьової пластини, що попереджає відшаровування. Полірувальну пилочку необхідно придбати в будь-якому випадку - поліровка зміцнює нігті і додає їм блиск.
4
Спробуйте зігнути пилочку. Вона повинна бути одночасно міцною і еластичною, адже ви будете обробляти нею нігті під будь-яким кутом.
5
Вибираючи форму пилочки (пряма, вигнута, вузька або широка) керуйтеся своїми особистими уподобаннями - з якими з них вам буде звичніше і зручніше працювати, так як форма в принципі не впливає на якість манікюру.
Як тільки з'являються різні засоби по догляду за руками, відразу виникає і безліч суперечок щодо того, який же спосіб догляду краще. Стосується це і манікюру, адже гарні доглянуті нігті завжди залишаються другою особою жінки, а способів надання форми нігтям існує декілька.
Постійні суперечки в питаннях догляду за нігтями починаються з того, як правильно надати форму. Адже для цього існує як мінімум два інструменти: манікюрні ножиці та пилочки для нігтів.

Пилочки або ножиці

Все способи додання бажаної форми нігтям являють собою травматичну для нігтьової пластини процедуру. Зробити манікюр без її часткового пошкодження - абсолютно нездійсненне завдання.
Найменш травмирующий спосіб надання форми нігтям можна підібрати виходячи з якостей нігтьової пластини.
Вибір інструмента в даному випадку залежить здебільшого від якості самих ногтей.Сільние і тверді нігті набагато краще переносять підпилювання. Ножиці швидше зламають товстий ніготь або сприятимуть відколювання невеликих шматочків, як від пластику. Підпилювати такі нігті хоч і довго, зате проблем з розшаруванням виникне меньше.Подровнять тонкі і м'які нігті цілком можливо звичайними манікюрними ножицями. Такого роду нігті поводяться як папір, тому підстригати їх - найкращий вибір.

Як акуратно підрівняти нігті

Для красивого і доглянутого манікюру найкраще в розумних межах комбінувати пропоновані інструменти.
Під час манікюру рекомендується використовувати і ножиці, і пилочку, дотримуючись при цьому правил обережного поводження з нігтями.
Спочатку, ніготь обережно підстригається ножицями. При цьому необхідно дещо відступити від того місця, де ніготь виходить за край пальця. В іншому випадку можливе занесення інфекції під шкіру. Подібні неакуратні дії можуть привести до того, що почнуть чорніти нігті або наривати задирки. Найнебезпечнішим проявом необережного манікюру є утворення врослих нігтів, яке вимагає хірургічного втручання. Особливо сильно подібного явища схильні нігті на ногах, які й так переносять великі навантаження, постійно перебуваючи в обуві.После первинного надання форми, нігті надолужити обробити пилочкою. В даному питанні теж необхідно слідувати декільком простим правілам.Категоріческі заборонено водити пилкою по нігтю врізнобіч, адже так вони набагато швидше почнуть розшаровуватися. А також не рекомендується робити більше 10 рухів по одному нігтю, щоб запобігти його зайва поврежденіе.Стоіт відзначити, що металеві пилки є самими травмуючими для нігтьової пластини. Їх використання передбачається в основному для штучно нарощених ногтей.Теперь можна приступати до будь-яких іншим способам догляду за руками, а красиво і правильно оформлені нігті стануть запорукою привабливості жіночих ручок.