Як позбутися від алергії на пил.

Домашній пил складається з суперечка дріжджових і цвілевих грибків, кліщів, безлічі дрібних частинок поверхневого шару шкіри та інших продуктів життєдіяльності. Джерелами пилу є навколишні нас речі: килимові покриття, м'які іграшки, стара фарба і багато іншого. Крім того, важко навіть уявити, скільки пилу потрапляє в оселі з вулиці.
Інструкція
1
Алергія на пил має індивідуальні прояви. Навіть якщо хтось із близьких родичів страждає яким-небудь видом алергії і всі симптоми сходяться, без повного обстеження діагноз поставити неможливо. Дуже часто алергія на пил проявляється у вигляді риніту та астми, в деяких випадках додається алергічний кон'юнктивіт. Симптоми захворювання не залежать від сезону і турбують протягом усього року.
2
Як тільки ви дізналися, що у вас алергія на пил , зменшите кількість пилозбірників в квартирі. Чим менше організм буде піддаватися впливу «подразника», тим менша ймовірність, що хвороба прогресуватиме.
3
Постарайтеся позбутися від м'яких іграшок, балдахінів над ліжком, килимових покриттів, хутряних шкур. Замість штор на вікнах встановіть жалюзі. Усі дрібні дрібнички, а також сувеніри, журнали і книги зберігайте в ящиках або на засклених полицях. Якщо у вас є домашні тварини, не пускайте їх в свою спальню.
4
Подушки і матраци повинні складатися з матеріалу, який не викликає алергію. Вологе прибирання проводите щодня, пилосос використовуйте за призначенням не менше двох разів на тиждень.
5
Для лікування гострих проявів захворювання застосовуйте засоби від алергії, що мають снодійне і заспокійливу дію. Але їх не можна використовувати людям, чия діяльність потребує підвищеної уваги, зосередженості і швидкого прийняття рішень.
6
антигістамінними препаратами можна зняти свербіж і чхання, вони випускаються не тільки в таблетках, але і у вигляді очних і назальних крапель. Закладеність носа можна зняти протинабряковими засобами. Досить ефективні й назальні стероїди місцевого застосування, що допомагають усунути запальні процеси і симптоми алергії.
7
Повністю і назавжди позбутися від алергії на пил неможливо, але якщо підтримувати імунну систему, а також чистоту в приміщенні, більше шансів, що алергія не проявиться.
Зверніть увагу
Пил є також і транспортним засобом для поширення вірусів і бактерій.
Корисна порада
Вранці, йдучи з дому, накривайте постіль і подушки пластиковим покриттям. Чи не складайте у внутрішні ящики ліжка ковдри та постільна білизна.