Як подарувати кільце.

Якщо ви підносите дівчині кільце, значить, у вас серйозні наміри. За традицією кільце прийнято дарувати, коли ви пропонуєте вашої панночці руку і серце. Тим не менш, можна піднести такий прекрасний подарунок на День народження коханої чи інше свято. Головне, зробити це незвично і оригінально.
Інструкція
1
Все представниці жіночої статі обожнюють сюрпризи. Тому подаруйте вашої обраниці величезну троянду, а в бутон покладіть кільце. При цьому попросіть її понюхати квітку. Звичайно, вона тут же побачить його і буде під приємним враженням від несподіваного подарунка.
2
Якщо ви вмієте хоч трохи готувати, то спечіть дівчині торт. Правда, не варто класти кільце прямо в тісто, ваша панночка може несподівано вдавитися подарунком. Краще покласти колечко в коробочку або невеликий футляр, а потім заховати його в торті. Вашої милої дами буде приємно подвійно: і смачний торт, дбайливо приготований коханим, і красиве кільце, їм подароване.
3
Несподіваним вийде сюрприз, якщо ви залишите кільце на полиці в шафі, куди дівчина щодня зазирає або на столику біля ліжка. Головне, щоб в той момент, коли вона виявить подарунок, ви були поблизу, щоб змогли додати до подарунка теплі слова і ніжні поцілунки.
4
Відмінно розташовує для вручення колечка атмосфера ресторану. Сама по собі затишна обстановка, смачна вечеря і дороге вино доставлять вашої обраниці приємне задоволення. А якщо ви піднесете улюбленої заповітну оксамитову коробочку, вона просто розтане пред вами.
5
В ресторані можна здивувати вашу обраницю, попросивши офіціанта принести який-небудь красивий десерт, а в нього покласти колечко. Краще обговорити цей момент заздалегідь, щоб не відволікатися протягом вчора.
6
Всім відомо, що іноді молоді люди кладуть кільце в келих, який підносять коханої. Такий варіант вручення подарунка краще не практикувати, романтичний вечір може закінчитися в приймальному спокої найближчої лікарні.
7
Пам'ятайте, що де б ви не подарували вашої дівчині колечко, при яких би обставин це не відбулося, головне, сказані при цьому слова і почуття, які ви відчуваєте.