Як відновити розділ вінчестера.

Жорсткі диски ноутбуків і стаціонарних комп'ютерів прийнято розбивати на розділи. Після видалення одного з них необхідно створити новий том або відновити старий розділ. Другий варіант використовують у тому випадку, коли необхідно повернути інформацію, яка перебувала на віддаленому розділі.
Вам знадобиться
  • - Paragone Partition Manager.
Інструкція
1
Скачайте програму Partition Manager. Для цього краще скористатися офіційним сайтом розробників цієї утиліти www.paragone.com. Скачайте триальную версію програми, якщо не плануєте використовувати її постійно.
2
Встановіть Partition Manager і перезавантажте комп'ютер. Це дозволить програмі отримати необхідні відомості про стан розділів жорсткого диска. Запустіть утиліту Partition Manager і дочекайтеся відкриття меню швидкого доступу. Виберіть пункт «Режим для досвідчених користувачів».
3
Відкрийте вкладку «Майстра» і перейдіть до пункту «Відновлення видаленого розділу». Натисніть кнопку «Далі» і виділіть галочкою жорсткий диск, на якому знаходився віддалений тому. Тепер виділіть розділеного область, де раніше був потрібний розділ. Натисніть кнопку «Далі».
4
Встановіть прапорець біля пункту «Ретельний пошук». Це необхідно для здійснення глибокого сканування вінчестера . Натисніть кнопку «Далі». Відразу після цього запуститься процедура пошуку видалених розділів. Після появи потрібного топа в списку натисніть кнопку «Зупинити пошук».
5
Виділіть потрібний розділ і натисніть кнопку «Далі». Натисніть кнопку «Готово», щоб вийти з меню попередньої підготовки. Тепер відкрийте вкладку «Зміни». Знайдіть пункт «Застосувати зміни» і клацніть по ньому. Натисніть кнопку «Так» і дочекайтеся завершення роботи програми.
6
Перезавантажте комп'ютер і відкрийте будь файловий менеджер. Переконайтеся в тому, що всі необхідні файли присутні на новому розділі. Якщо вам потрібно відновити конкретні дані, скористайтеся утилітою Easy Recovery Pro або її аналогом.