Як позбутися від іржі на кузові. Як закрити простріл на кузові.

Будь-який автомобіль може заіржавіти, адже його кузов зроблений з металу. Щоб запобігти руйнуванню, треба якомога швидше позбутися від іржі. Як зробити це своїми руками?
Вам знадобиться
  • - краскопульт;
  • - фарба;
  • - грунтовка;
  • - скотч і газета;
  • - наждачний папір;
  • - обезжириватель;
  • - перетворювач іржі;
  • - шпаклівка.
Інструкція
1
Ретельно обробіть заіржавілий ділянку за допомогою дриля. Використовуйте спеціальну насадку - металевий шліфувальний круг. Зніміть іржу до металу. Знежирте і обробіть перетворювачем іржі зачищене місце корозії. Будьте обережні - перетворювач містить кислоту. Для безпеки надіньте рукавички, захисні окуляри і респіратор - це захистить вас від летить пилу іржі і фарби. Намагайтеся, щоб перетворювач не потрапив на шкіру або в очі. Якщо це все ж сталося, негайно промийте постраждалу область водою і зверніться до лікаря.
2
Промийте водою оброблені ділянки на кузові автомобіля, ще раз знежирте і зашпаклюйте. Після висихання шпаклівки акуратно затріть її, використовуючи шкурку, намотану на дерев'яний брусок. Проводьте обробку дуже ретельно, не поспішаючи. Від того, як ви це зробите, залежить вид ремонтованої ділянки в майбутньому.
3
Видаліть пил, яка утворилася від шпаклівки. Краще робити це за допомогою рясно змоченою у воді ганчірки. Просушіть.
4
Приступайте до фарбування. Наносите декілька шарів фарби, кожен після висихання попереднього. Використовуйте краскопульт. Щоб не забруднити ті місця, які фарбувати не потрібно, скотчем прикріпіть на автомобіль газету, вирізавши отвір потрібного розміру. Слідкуйте, щоб не утворилися патьоки. Зачекайте добу і зніміть газету. Якщо буде потрібно, подкрасьте краю плями. Мити автомобіль можна через 48 годин після останнього підфарбовування. Якщо ви не впевнені у своїх силах, довірте фарбування професіоналам.
Корисна порада
Щоб надалі іржа знов не з'явилася, намагайтеся містити автомобіль в чистоті, не допускаючи скупчення бруду. Регулярно мийте машину, ретельно просушуючи її після процедури. Періодично оглядайте кузов - найдрібніші сліди іржі видалити легше, ніж великі.
Іржа - це небажаний супутник старих машин. Причина появи цього «зла» на ранніх стадіях експлуатації машини незрозуміла - чи то справа в неякісному залозі, чи то погане лакофарбове покриття. Звичайно, свій внесок у появу іржі вносять погодні явища і перепади температур. Одні автолюбителі миряться з тим, що колись корозія приведе їх «залізного коня» в непридатність, а інші намагаються видалити її і запобігти подальшому поширенню.
Інструкція
1
Обробіть поверхню металу, видаліть з неї пухкий шар іржі, який легко піддається зняттю. Для цього використовуйте дриль з металевою щіткою або наждачний папір.
2
Зачистіть поверхню шпателем і знежирте місце за допомогою уайт-спіриту, бензину або будь-якого знежирюючого кошти. Нанесіть перетворювач іржі. Обов'язково надіньте на руки рукавички, тому що в основі будь-якого перетворювача лежить кислота.
3
Промийте місце іржі водою, щоб вимити перетворювач. Знову знежирте поверхню і нанесіть шар шпаклівки. Поки все це сохне, за допомогою великої кількості води і дерев'яного бруска, на якому знаходиться водостійка шкурка, вирівняйте поверхню.
4
рівняти акуратно і ретельно, адже від цього залежатиме майбутній вигляд ділянки кузова, а, отже, і всього автомобіля. Видаліть пил від шпаклівки, яка утворилася в процесі вирівнювання, і висушіть поверхню за допомогою фена, або просто почекавши тривалий час.
5
Пофарбуйте відремонтовану ділянку. Фарба є надійним захисником від корозії. Головне, підберіть фарбу точно в колір автомобіля або зверніться до фахівців. Фарбувати краще в теплу погоду, щоб процес висихання був швидше, і фарба довше буде берегти кузов від появи іржі.