Як годувати західно-сибірську лайку. клички лайок.

Травна система західно-сибірської лайки - це система хижака-м'ясоїда, що вимагає одноманітного годування концентрованими кормами. Щоб у собаки не виникало захворювань внутрішніх органів і не порушувався обмін речовин, підберіть для неї збалансований раціон.
Вам знадобиться
  • - сире м'ясо;
  • - сира риба;
  • - кісткове борошно;
  • - відварений рис;
  • - сир;
  • - сухарі.
Інструкція
1
Кожен день давайте вихованцеві сире м'ясо, виходячи з розрахунку 10-25 г на кілограм ваги тварини. Робітників і великих собак годуєте маленькими порціями 3-4 рази на день. Подавайте також рибу. Кладіть в миску по 1/3 частини риби і 2/3 - м'яса.
2
Використовуйте в якості наповнювача відварений рис з додаванням рослинної олії або тваринного жиру. Однак врахуйте, що окремо давати собаці рис можна. В якості додаткового джерела вітамінів А, D і Е використовуйте шматочки сирої печінки, додаючи до порції від 5 до 15 г.
3
Включайте в раціон лайки сир, оселедець, варені яйця. Слідкуйте за тим, щоб в мисці завжди була чиста вода.
4
Собаці середніх розмірів давайте в день по 100 г молочних продуктів, 300 г м'яса, 150 г рису або хліба, 20 г кісткового борошна і 25 г жиру. Щоб вихованець не вередував в їжі і завжди мав гарний апетит, робіть один день на тиждень розвантажувальним. У такі дні давайте собаці тільки чисту воду і трохи сухарів.
5
Пам'ятайте, що собаці не можна давати скислий, перебродивший, гарячий чи замерзлий корм. Також дуже шкідливі для тварини варені кістки, компоненти яких неможливо переварити. Вони можуть пошкодити стінки кишечника, на відміну від сирих (навіть трубчастих) кісток. Мел і яєчну шкаралупу в їжу можна не додавати, оскільки вони засвоюються не більше як на 3 відсотки.
6
Приділіть увагу годуванню щенной суки, після трьох тижнів збільште раціон вдвічі. Годуєте її високосортним нутрощами, нежирним м'ясом, кісточками з жиром, сиром 3-4 рази на день. Після появи цуценят збільште раціон в чотири рази при чотириразовому годуванні.
7
Починаючи з 23 дня, коли цуценята вже можуть хлебтати молоко з миски, зменшіть раціон матері. Прикорм щенят починайте зі суміші молока і сирого жовтка. Подавайте сире м'ясо в скобленого вигляді і проварені перетерті овочі.