Як знайти друзів по листуванню англійською. друзі по листуванню Посткроссинг.

Спілкування з друзями по листуванню має безліч переваг. По-перше, ви неодмінно зможете поліпшити рівень англійської, яким ви володієте, і застосуєте свої знання на практиці. По-друге, дізнаєтеся багато нової інформації про традиції та реаліях країни досліджуваного мови. І, звичайно, знайдете нових знайомих.
Інструкція
1
Вирішіть для себе, з ким би ви хотіли б листуватися. З людьми з якої країни, вам хотілося б познайомитися, їх вік, стать і так далі.
2
Якщо ви тільки починаєте вивчати англійську мову або ваші пізнання залишають бажати кращого, намагайтеся познайомитися з людьми, для яких англійська є іноземним і які також як і ви його вивчають. Таким чином вам буде комфортніше вивчати мову. Досягнувши певного прогресу, знайомтеся з носіями англійської.
3
Часто буває так, що поговорити з одним по листуванні стає нема про що. Визначте коло ваших інтересів і шукайте людей зі схожими захопленнями. Ви зможете підтримувати переписку довше і здобути реального друга.
4
Зареєструйтеся на веб-сайтах для друзів по листуванні . Наприклад, www.postcrossing.com, www.penpalparty.com, www.penpalworld.com. www.penpal.net, www.penpalgarden.com. Вам запропонують заповнити анкету англійською мовою. Ваш профайл гратиме ключову роль, тому зробіть його якомога більш інформативним і привабливим. Поставте симпатичну аватарку з вашим реальним зображенням. Ретельно продумайте, що ви можете розповісти про себе, щоб людині захотілося з вами листуватися.
5
Не будьте пасивні. Перегляньте профайли інших людей, виберіть декілька потенційних друзів по листуванні і відправте їм лист з невеликим, але цікавою розповіддю про себе. Щоб ваші пошуки увінчалися успіхом, відправляйте не менше десяти листів щотижня.
6
Не варто сподіватися, що вам відразу ж дадуть відповідь. Наберіться терпіння.
7
Якщо ви отримали лист, дайте відповідь на нього негайно. Так ви покажете, що у вас дружні наміри, і ви бажаєте подружитися з людиною. Задавайте якомога більше питань і відповідайте на задані вам.
8
Намагайтеся не шукати друзів по листуванні в соціальних мережах. У людей, які там спілкуються, інші цілі, тому тут практично нереально знайти саме друга по листуванні .