Як відформатувати комунікатор.

Форматування пристрою, тобто скидання всіх налаштувань до заводських, необхідно виконувати в тих випадках, коли комунікатор не включається або починає "глючити". При форматуванні знищуються всі особисті дані і файли на пристрої.
Вам знадобиться
  • - комунікатор.
Інструкція
1
Виконайте скидання налаштувань для комунікатор а з Windows Mobile. Зробити це можна за допомогою двох видів скидання - софт-ресет і хард-ресет. Софт-ресет не видаляти даних користувача. Будуть втрачені тільки незбережені дані в тих додатках, які працювали в момент скидання.
2
Для виконання цієї процедури знайдіть кнопку Reset на корпусі, натисніть її за допомогою гострого предмета. Або вийміть/вставте акумулятор. Якщо це не допомогло, зробіть хард-ресет комунікатор а. Для цього натисніть кнопку включення пристрою і утримуйте її. Потім натисніть Reset. Продовжуйте тримати кнопку включення протягом десяти секунд.
3
Відформатуйте комунікатор HTC Touch Diamond, для цього вимкніть його, затисніть одночасно центральну клавішу джойстика, нижню клавішу регулювання джойстика і короткочасно клацніть по кнопці включення. Утримуйте клавіші, доки на екрані не з'явиться меню.
4
Після цього натисніть на нижню кнопку регулювання звуку. Для форматування комунікатор а HTC Touch Cruise утримуйте кнопки IE і GPS, потім натисніть і тримайте кнопку Reset. Дочекайтеся появи на екрані повідомлення, відпустіть всі натиснуті кнопки і натисніть кнопку виклику.
5
Виконайте форматування комунікатор а Qtek S200, для цього утримуйте дві бічні кнопки (Comm Manager і Camera). Не відпускаючи їх, натисніть Reset.
6
Продовжуйте тримати бічні кнопки, дочекайтеся появи напису на екрані, відпустіть їх і натисніть кнопку виклику. Щоб виконати Hard-reset комунікатор а Asus P535, натисніть клавішу джойстика вгору і кнопку включення. Після того, як на екрані з'явиться повідомлення з попередженням про форматування, натисніть зелену кнопку.
7
Відформатуйте комунікатор Nokia, для цього закрийте всі програми, вимкніть пристрій і вийміть акумулятор. Вийміть також карту пам'яті і сімку. Зачекайте кілька хвилин, вставте акумулятор. Увімкніть пристрій, при появі логотипу Nokia затисніть і утримуйте кнопки Shift + Ctrl + F.
8
Дочекайтеся появи на екрані повідомлення «Ви збираєтеся форматувати пристрій?», Натисніть «Так». Після цього почнеться процес форматування, після нього нічого не натискайте і почекайте п'ять хвилин. Вийміть і вставте акумулятор. Увімкніть пристрій.