Як перевести mpeg в dvd.

Щоб переглядати відео за допомогою DVD-плеєрів і подібної техніки необхідно використовувати певні формати. Для конвертації файлів в потрібний формат прийнято використовувати додаткові утиліти.
Вам знадобиться
  • - Total Video Converter.
Інструкція
1
Скачайте програму Total Video Converter. Запустіть завантажений exe-файл і кілька разів натисніть кнопку Next. Це необхідно для швидкого встановлення програми із застосуванням стандартного набору параметрів. Перезавантажте комп'ютер. Після завантаження операційної системи запустіть ярлик TVC, розташований на робочому столі.
2
Після відкриття головного меню програми натисніть кнопку «Нова задача». У розгорнулося підменю виберіть пункт «Імпортувати файл». Після відкриття меню провідника виберіть потрібний mpeg-файл. Виділіть його лівою кнопкою миші та натисніть «Відкрити».
3
Відразу після вибору потрібного відеофайлу відкриється меню, що містить список доступних форматів. Спочатку встановіть в меню «Конвертувати в» повзунок в положення «Висока якість». Поставте галочку поруч із пунктом «Використовувати вбудовані декодер».
4
Клацніть лівою кнопкою миші по пункту DVD і виберіть підпункт «PAL для запису DVD». Після повернення в головне меню програми натисніть кнопку «Відкрити», розташовану в меню «Папка для збереження файлів». Виберіть каталог, в який буде збережений відеофайл після конвертації.
5
Перевірте правильність заданих параметрів і натисніть кнопку «Конвертувати зараз». Після цього з'явиться нове вікно, в якому буде відображатися процес конвертації. Коли програма закінчить виконання потрібних операцій, автоматично відкриється папка, в яку був збережений отриманий файл.
6
Запишіть його на DVD-носій, використовуючи програму Nero Burning Rom. В даному випадку краще використовувати шаблон «DVD з даними». Для успішного відтворення відео за допомогою більшості плеєрів краще заборонити додавання файлів на диск. Для цього зніміть галочку з пункту «Створити мультисесійні диск» перед записом даних.