Як підключити джойстик Xbox до ПК. Як грати на комп'ютери джостік xbox.

Для своєї консолі Xbox 360 компанія Microsoft розробила унікальний дизайн геймпада, який багато хто вважає кращим з доступних сьогодні на ринку. Не дивно, що багато геймери хочуть пограти в ПК-ексклюзиви за допомогою даного пристрою, однак серйозною перешкодою стають проблеми сумісності.
Вам знадобиться
  • -переходнік/адаптер;
  • -доступ в інтернет;
Інструкція
1
Придбайте сумісний з ПК перехідник. Стандартний контролер підключається до приставки через особливий порт (Не USB-стандарту), тому, так чи інакше, вам знадобиться додатковий пристрій. Для бездротової моделі цю роль грає «Xbox 360 Wireless gaming receiver for windows», який можна придбати за 700-1000 рублів; для дротового версії контролера існує спеціальний провід.
2
Прямий сумісності між геймпадом Xbox і Windows XP не передбачено. Для того щоб джойстик розпізнав коректно, вам знадобиться пакет драйверів, який можна завантажити на сайті www.windowsgaming.com. Шукати софт на інших сервісах не варто, щоб уникнути вірусів та шахрайства. Розпакуйте викачаний архів і запустіть .exe файл; потім, слідуючи інструкціям інсталятора, встановіть програмне забезпечення.
3
Для Windows 7/Vista установка драйверів не потрібно. Як тільки ви вставите геймпад в USB-порт комп'ютера, пристрій буде упізнано автоматично (у правому нижньому кутку екрану з'явиться повідомлення про підключення геймпада). Якщо цього не сталося (використовується урізана версія ОС), ПО для геймпада все-таки знадобиться встановити.
4
Не всі ігри розпізнають контролер Xbox. Якщо ви запустите продукти, створені до виходу консолі Xbox360 (наприклад «Crimsonland» або «Thief 3»), то геймпад працювати не буде, або буде сприйматися некоректно. Виною тому зміна стандарту сумісності, що відбулася в 2005-7 роках. Щоб вирішити дану проблему, вам знадобиться завантажити одну з програм-емуляторів, яка дозволить «представити» джойстик як більш стару модель.
5
Якщо у вас немає можливості придбати перехідник для ПК - завжди можна купити виключно комп'ютерний геймпад. Компанія Microsoft випустила на ринок ПК пристроїв точну копію консольного контролллера; крім того, сторонні фірми створили вельми гідні і більш дешеві копії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UsfC1PWHa2k
Xbox 360 - популярна ігрова приставка від компанії Microsoft. Ця приставка зараз досить популярна серед геймерів, так як вона зручна і має відмінні технічні характеристики. Приставка забезпечена бездротовим ігровим контролером або, як його ще називають, геймпадом . Якщо ви придбали собі приставку Xbox, але не знаєте, як підключити геймпад до ігрової консолі, то ця інструкція вам допоможе.
Інструкція
1
Натисніть кнопку Guide на геймпаді. Утримуйте її до тих пір, поки не запрацюють геймпад і ігрова консоль.
2
Кнопку включення на самій консолі просто натисніть і відпустіть. Встигніть за двадцять секунд натиснути і відпустити кнопку підключення на корпусі геймпада.
3
Дочекайтеся, поки світлові індикатори поруч з кнопкою включення на консолі не закінчать блимати. Коли вони перестануть блимати, це буде означати, що геймпад підключився.
4
У тому випадку, якщо геймпад не включений, перевірте, чи працюють батарейки. У геймпаді необхідно використовувати батарейки типу АА. Якщо вони не працюють, то вставте нові.
5
Для живлення геймпада ви можете використовувати і спеціальні пристрої - Xbox 360 Play & Charge Kit або Xbox 360 Quick Charge Kit.
6
До однієї консолі може бути підключено до чотирьох геймпадов. Тому, якщо вам потрібно підключити ще геймпади до консолі, повторіть всі дії для кожного геймпада. При цьому кожному з них буде призначений певний квадрант. Навколо кнопки включення консолі і кнопки Guide на геймпадах знаходяться чотири індикатори, які й відповідають квадрантам.
7
Для того щоб відключити геймпад, натисніть Guide і утримуйте її натиснутою протягом трьох секунд. Після цього вимкніть геймпад. Якщо ви виключаєте консоль, геймпад сам перепідключити при наступному включенні.
8
Також майте на увазі, що в один момент геймпад може бути підключений тільки до якоїсь однієї консолі, і в тому випадку, якщо ви хочете підключити його до іншої консолі, з'єднання з першої доведеться перервати.
9
Якщо геймпад не вдалося підключитися, то спробуйте зробити наступне: 1. Вимкніть консоль, а через хвилину включіть снова2. Замініть батарейки в геймпаде3. Всі предмети, які знаходяться між геймпадом і консоллю, приберіть, особливо в тому випадку, якщо ці предмети є джерелами випромінювань - мікрохвильові печі, телевізори, мобільні й бездротові домашні телефони, металеві та хромовані стійки і .буд. Вдалого вам підключення та вдалої гри!