Як скопіювати відсканований текст.

Іноді потрібно розпізнати раніше відсканований, але необроблений документ, щоб використовувати дані для імпортування в інший електронний документ. Найкраще з цим впорається одна з програм пакету Microsoft Office, яка створена для роботи зі сканованими копіями документів.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Document Imaging.
Інструкція
1
В якості прикладу візьмемо дана утиліта з пакета програм версії 2003. Для її запуску натисніть меню «Пуск» і виберіть розділ «Усі програми» (для версії Windows XP і новіше) або «Програми» (для більш старих версій систем Windows). У списку, знайдіть елемент Microsoft Office і запустіть Microsoft Office Document Imaging.
2
У головному вікні програми натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть рядок «Відкрити». У вікні «Відкриття файлу» необхідно вказати розташування відсканованого документа (формат tif). Після його вибору натисніть кнопку «Відкрити» або клавішу Enter.
3
Для виконання операції розпізнавання тексту необхідно скористатися внутрішньою командою «Розпізнати текст» з верхнього меню «Сервис» або з верхнього меню «Файл» (залежно від версії програмного забезпечення).
4
Розпізнаний текст можна легко скопіювати в будь-який інший документ Microsoft Office. Не варто забувати, що готові до копіювання ділянки тексту переносяться в буфер обміну не так, як текст зі звичайного документа, є деякі правила. Наприклад, неможливо скопіювати текст, зупинивши виділення на середині слова, доведіть його до останньої літери слова і виконайте копіювання.
5
Виділення тексту здійснюється не маркерним типом, а рамковим. Для цього натисніть верхнє меню «Вид» і виберіть пункт «Виділити» (зображення курсора). Після визначення шматка тексту , готового для копіювання, натисніть верхнє меню «Правка» і виберіть пункт «Копіювати» або скористайтеся контекстним меню даної сторінки.
6
Перейдіть до іншого додатку Microsoft Office. Натисніть верхнє меню «Правка» і виберіть пункт «Вставити» або скористайтеся інструментом «Буфер обміну» з цього ж меню. Також вставку скопійованого фрагмента можна здійснити через контекстне меню поточного документа.