Як відкрити нігтьової салон.

Нігтьова індустрія розвивається семимильними кроками. За руками жінки стежать особливо пильно, адже саме вони видають вік. Для того щоб забезпечити оточуючим дамам привабливість на довгі роки, і відкриваються нігтьові салони.
Інструкція
1
Вивчіть ринок. Почніть з розгляду конкурентного середовища, зробіть висновки про необхідність і можливість відкриття ще однієї точки, подібної багатьом. Найвірніший варіант - дізнатися всі недоліки конкурентів і врахувати їх при відкритті.
2
Розробіть концепцію салону. Вам потрібно чітко усвідомлювати, для кого ви будете працювати, які ціни виставляти і на кого орієнтуватися. Ідеальний варіант - відняти 5-10% від цін головних конкурентів. Обов'язково визначте список послуг.
3
Залучіть фахівців. Вам потрібно знайти першокласних майстрів з наявним досвідом роботи. Добре, якщо вони будуть мати і готову клієнтську базу, яка пересунеться за ними в ваш майбутній салон. Зробити це непросто, тому готуйтеся заманювати фахівців хорошими умовами роботи, а головне - високою оплатою.
4
Знайдіть приміщення. Воно може бути знято в оренду або ж куплено вами у власність. В обох випадках, приміщення має знаходитися в районі, вільному від конкурентів (або з мінімальним їх кількістю), в крокової доступності від зупинки громадського транспорту та з можливістю паркування автомобілів клієнтів.
5
Оформіть салон. Меблі краще робити на замовлення, враховуючи спрямованість салону. Крісла для майстрів і клієнтів, а так само прилади для роботи продаються в спеціалізованих магазинах-салонах (наприклад, CNI займається розповсюдженням обладнання для нігтьової індустрії). Обов'язково вивісите сертифікати та дипломи ваших працівників на видне місце.
6
Зареєструйтеся в якості індивідуального підприємця, оформіть всі необхідні документи в податковій інспекції і приступайте до роботи.
Зверніть увагу
Крім працівників, що обслуговують клієнтів, вам буде потрібно головний менеджер і бухгалтер.
Корисна порада
Не шкодуйте грошей на рекламу і піар. Освітлення відкриття салону має бути яскравим і навіть агресивним.