Як накрутити волосся без бігуді. Як просто завити волосся.

Природа не нагородила вас кучерявим волоссям, а іноді так хочеться поміняти імідж. Любительки пишних кучерів можуть зробити перманентну завивку волосся і довгий час не хвилюватися про стан свого укладання. Ну а ті, хто не наважується так надовго змінити імідж, можуть зробити завивку в домашніх умовах за допомогою прасування. Багато хто звик використовувати його для того, щоб випрямити неслухняне волосся, але, тим не менш, в умілих руках можна зробити зворотне.
Вам знадобиться
  • - праска для укладання волосся,
  • - шампунь,
  • - кондиціонер,
  • - пінка або гель для укладання,
  • - крем для живлення волосся;
Інструкція
1
Приготуйте гель або пінку для укладання волосся, шампунь і кондиціонер. Добре ще запастися засобом, що захищає волосся від термічного впливу.
2
Перш, ніж накрутити волосся , необхідно підготувати голову до укладання. Вимийте волосся шампунем, нанесіть кондиціонер. Час впливу кондиціонера п'ять хвилин. Потім ретельно змийте його з волосся. Нанесіть додатковий засіб для укладання - пінку. Потім висушіть волосся .
3
Важливо не тільки правильно і красиво завити волосся , але і захистити їх від термічного впливу. Для цього нанесіть крем для харчування. Перед нанесенням крем зігрійте в руках до кімнатної температури. На довгому волоссі добре виглядатимуть об'ємні локони. Розділіть волосся на масивні пасма, щоб хвиля вийшла великою.
4
Розташуйте праску вертикально, намагайтеся тримати рівно. Затисніть інструментом волосся в максимальній близькості від коріння. Міцно тримайте пасмо волосся праскою і обертайте його. Рух має нагадувати півколо. Так процес накручування вийде одностороннім. Рухайте праскою повільно вниз, не зупиняючись, а то зіпсуєте кучерики.
5
Якщо ви хочете завити тільки кінчики, то починайте випрямляти волосся біля коріння. Візьміть пасмо і рухайтеся вниз, а, дійшовши до кінчиків, завийте їх в сторону.
6
Можна поступити наступним чином: відступите від коренів десять сантиметрів, затисніть невелике пасмо між пластинами прасування. Зробіть їм один оборот і, не закручуючи пасмо, обережно зійдіть до самих кінчиків. Так ви отримаєте хвилястий результат.
7
Власницям стрижки, наприклад, каре, потрібно завивати волосся , тримаючи праску під прямим кутом до пасма, яку накручують.
Зверніть увагу
Якщо у вас немає прасування для укладання волосся, і ви вирішили його придбати, віддайте перевагу моделям з керамічними покриттями. Вони найбільш безпечні по впливу на волосся.
Корисна порада
Взагалі, не бійтеся експериментувати, адже тільки так ви можете вирішити, який вид завивки вам підійде найбільше.