Як зробити указку.

Цей предмет знайомий кожному з дитинства. Він символізує шкільні роки і в особливо вразливих раніше викликає легкий трепет. Мова, звичайно ж, про вказівкою. На згадку про своє учнівство і в допомогу тим, хто вчить ваших дітей, ви можете зробити указку буквально за 20 хвилин.
Вам знадобиться
  • Дерев'яна рейка, рубанок, шкурка, лак
Інструкція
1
Візьміть рейку з міцного дерева. Її довжина повинна складати приблизно 70 сантиметрів, а в перетині - 2,5х2,5 см. На обох кінцях заготовки олівцем намалюйте восьмикутник, тобто відсіки всі чотири кути рейки з кожного боку. В восьмикутник впишіть коло, яке стосуватиметься всіх його сторін.
2
Рубанком зніміть грані по всій довжині рейки. Потім у получившегося восьмикутника зріжте кожен з кутів по довжині указки.
3
Далі обробляти виріб набагато простіше. Без сильного натиску рубанком пройдіться по всіх кутках шестнадцатіугольніка почергово. Повторюйте процедуру до тих пір, поки рейка не набуде циліндричну форму.
4
На одному з кінців заготовки намалюйте вертикальну і горизонтальну вісь. Від знайденої таким чином центральної точки відступите приблизно по 5 мм і намалюйте коло з діаметром 1 см - це верхній кінець указки.
5
Продовжуйте обробляти деталь, домагаючись звуження указки. Подумки розділіть її на 3 частини. На ділянці другої і третьої частин вона повинна поступово звужуватися у напрямку до верхнього кінця.
6
Готову указку обробіть спочатку великої, а потім дрібною шкуркою, кінці її закруглите. Покрийте виріб лаком.
Корисна порада
Зазвичай указку не красять. Однак якщо ви не дуже консервативні в цьому питанні, для різноманітності можна покрити її акриловою фарбою (відразу після обробки шкуркою), а потім - лаком.