Як зменшити час вимкнення.

Комп'ютер із щойно встановленою операційною системою Windows працює швидко і добре. Проте з плином часу швидкість його завантаження і виключення помітно падає, швидкодія зменшується. Як повернути комп'ютеру швидкість роботи?
Інструкція
1
Принаймні роботи комп'ютера відбувається значна фрагментація жорсткого диска, що уповільнює швидкодію системи. Необхідно дефрагментировать вінчестер, для цього відкрийте: «Пуск - Всі програми - Стандартні - Службові - Дефрагментація диска». У вікні, виберіть потрібний диск, натисніть кнопку «Аналіз». У тому випадку якщо диск потребує дефрагментації, натисніть кнопку з відповідним написом.
2
Однією з причин уповільнення часу старту і вимикання комп'ютера є велика кількість програм, що запускаються в автоматичному режимі. При установці програмного забезпечення багато програм додають себе в автозавантаження, тому треба регулярно чистити папку автозавантаження. Найзручніше для цього користуватися програмою Aida64 (вона ж Everest). Запустіть програму, у вікні, виберіть «Програми - Автозавантаження». Зніміть пташки з тих програм, які вам не потрібні.
3
Почистити папку автозавантаження можна і за допомогою вбудованих утиліт Windows. Відкрийте: «Пуск - Виконати», введіть команду msconfig і натисніть "ОК". У вікні, виберіть вкладку автозавантаження, зніміть пташки з непотрібних програм і збережіть зміни.
4
Істотно уповільнюють роботу Windows старі і помилкові записи в системному реєстрі. При установці і видаленні програм частина записів в реєстрі залишається, він збільшується в розмірі, що негативно позначається на швидкості завантаження і вимикання комп'ютера. Слід регулярно чистити реєстр за допомогою відповідних утиліт, виправляти його помилки. Дуже зручною програмою є CСleaner. З її допомогою ви не тільки зможете почистити системний реєстр, але і стежити за папкою автозавантаження.
5
На швидкість роботи комп'ютера впливає і кількість запущених служб. Багато задіяні служби пересічному користувачеві не тільки не потрібні, але навіть небезпечні - наприклад, служба віддаленого управління реєстром. Знайдіть в інтернеті список тих служб, які можна відключити. Для відключення відкрийте: «Пуск - Панель управління - Адміністрування - Служби". Двічі клікніть мишкою підлягає відключенню службу, у вікні, натисніть кнопку «Стоп». Потім в меню способу запуску виберіть опцію «Відключено».