Як побудувати тенісний корт.

На великій ділянці землі можна збудувати тенісний корт. Звичайно, його будівництво обійдеться недешево, але зате ви в будь-який час зможете грати в теніс або запрошувати друзів. Корт для великого тенісу може стати також основою хорошого бізнесу і приносити непоганий дохід.
Вам знадобиться
  • - ділянка землі;
  • - матеріал основи;
  • - матеріал покриття;
  • - стійки;
  • - сітка;
  • - розмітка;
  • - якір і центральна стрічка;
  • - стовпи з ліхтарями.
Інструкція
1
Розмітьте площадку для корт а. Якщо місце нерівне, попередньо розрівняйте землю. Врахуйте, що тенісний корт - це не тільки сама майданчик для гри, а й огорожу навколо неї, тому відразу вимірюйте по максимуму: тенісний корт для майстрів спорту повинен бути розміром 36х18 м , для професіоналів - 40х20 м, для звичайних любителів - 34х17 м. Мінімальний розмір корт а, менше якого немає сенсу навіть починати будівництво - 32х16 м.
2
Побудуйте підставу для грунтового покриття корт а, потім укрийте його ґрунтом, хардом, штучною травою або Терафлекс. Найекономніше рішення - це грунт, але взимку ви грати на такому корт е не зможете. Популярні покриття хард і Терафлекс, оскільки на них відскік м'яча значно краще, ніж на грунті або штучній траві, вони довговічні і невибагливі.
3
Встановіть тенісні стійки, вони повинні підніматися на 1,07 метра над поверхнею. Залежно від частоти використання корт а, вибирайте дерев'яні або металеві, знімні або постійні стійки. Зверніть увагу, одна з них обов'язково повинна бути забезпечена механізмом, що натягують сітку.
4
Проведіть монтаж розмітки. Краще всього використовувати розмітку з перфорованого білого полівінілхлориду сегментного типу, він вкочується прямо в покриття. Але в цілях економії можете просто пофарбувати траву в білий колір, використовуючи шаблон.
5
Встановіть сітку між стійками, вона повинна ділити корт на дві рівні частини. Врахуйте, що висота сітки повинна бути 1,07 м, а довжина для одиночного корт а - 10,05 м, для парного - 12,8 м. Прослідкуйте, щоб сітка була сплетена з кручених просмолених капронових мотузок , а по верху обшита білою тасьмою. Всередину тасьми всуньте металевий трос, на обох кінцях якого зробіть петлі для того, щоб закріплювати сітку на стійках.
6
У центрі поля зробіть якір, забийте дерев'яний брусок в землю, а до нього прикріпіть скобу, щоб прикріпити до неї центральну стрічку. До стрічці пришийте пряжку і застібайте її як ремінь, регулюючи за допомогою дірочок її довжину. За допомогою цього пристосування ви зможете змінювати висоту тенісної сітки в центрі корт а.
7
Для професійного корт а крім іншого змонтуйте укоси, водостік, огорожа, фон для кращої видимості м'ячів. Крім того, в кожному кутку корт а встановіть стовпи з потужними ліхтарями.
У сучасному суспільстві корт став не просто спортивним майданчиком, а місцем крутий тусовки. Тут ви можете зав'язати важливі знайомства. На тенісному корт е завжди є можливість зробити кар'єру майже з нижньої сходинки. Будівництвом ігрових майданчиків європейського стандарту цікавляться багато, щоб мати уявлення яким буде план робіт.
Інструкція
1
Для ґрунтового корт а хорошої якості передбачте дренажну постіль відповідного сорту. Вам належить встановити лотки для відводу верхніх вод і закласти фундамент для модульного огородження, щоб утримувати дренажну подушку. Доведеться запастися шлангом для поливу поля. На дренажну подушку буде потрібно привезти 200-300 кубометрів щебеню глінопесчаном суміші.
2
Обміркуйте, яке покриття ви купите для свого тенісного корт а. Ціни на покриття коливаються залежно від їх типу. Асортимент досить великий, починаючи від 5000 доларів за корт звичайного розміру (18 х 36 м). Максимальна ціна знаходиться в межах 60 тисяч доларів.
3
Тепер на готовому цокольному фундаменті ви можете збирати на об'єкті модульне огорожу. Включаючи монтаж модульного огородження, його вартість обійдеться вам в 9000 доларів на корт стандартних розмірів.
4
Переходимо до установки освітлювального обладнання, щоб збільшити добове час експлуатації тенісного корт а. За один сезон таким чином можна підвищити прибутковість на 30-40%. На кожен корт вам необхідно купити 6 щогл висотою вісім метрів з 12 світильниками, потужність яких - 0,4 кВт. На ринку є досить відоме брендове освітлювальне обладнання від Thorn, GE або Sreder. Проект електричної проводки разом з комплектом приладів, щоглами і власне роботами по монтажу увіллються в суму, рівну 10 000 доларів.
5
На грунтовому корт е вам знадобитися каток, стійки, сітка, щітки для догляду за розмічальними лінями. Вартість стандартного пакета устаткування дорівнює 1200 доларів. Ви можете підвищити комфортність корт ов, встановивши фоніруемий заслін по огорожі повністю або частково по торцевих ділянках. Фони захищають гравців від вітру і зайвих очей глядачів. При цьому збільшується освітленість, дозволяючи краще бачити тенісний м'яч.
6
Рада з котловану. Цей попередній ділянку будівельних робіт можна було б залишити без коментаря, але професійно виритий котлован - це запорука якості майбутнього підприємства. Адже з часом корт може тріснути. Тому краще звернутися в будівельну фірму, а не братися за справу самому.Главное вимога до вашого тенісному корт у: він повинен вийти жорстким і пружним.