Як робити образ людини.

Створення нового образу займає чимало часу. Щоб сформувати імідж, потрібно попередньо визначити, чого саме ви хочете від нього, як він повинен працювати на вас і т.д. Образ не може існувати окремо від вас, він повинен стати вашою частиною.
Інструкція
1
Вивчіть себе. Перш ніж приступити до планування якого-небудь образу , потрібно визначити, з чим ви маєте справу на даному етапі. Якщо ви уявляєте собою м'якого та ввічливого людини, то образ запеклого хулігана вам точно не підійде. Це не означає, що ви не можете приміряти його на себе, просто підтримувати його буде вкрай складно. Імідж повинен грунтуватися на вже наявної у вас грунті, а не виникати з нізвідки.
2
Зверніть увагу на колірну гамму свого одягу. При створенні образу одну з головних ролей грає саме зовнішній вигляд, а точніше повна його сприйняття. Для початку вам потрібно визначити колірну гаму предметів гардероба, які ви будете собі підбирати. Кольори безпосередньо залежать від області вашої діяльності. Але це не означає, що якщо ви працюєте в банку, то для вас відкриті тільки чорні, сірі і темно-сині тони. Навпаки, ви можете зробити частиною свого іміджу наявність яскравого аксесуара.
3
Приведіть у відповідність своєї соціальної ролі підібраний гардероб і манери. Поведінка людини в чому обумовлено очікуваннями інших членів суспільства. Нормою вважається те, що в очах інших людей не викликає подиву і неприйняття. Якщо метою вашого нового образу не є прагнення шокувати людей, то продумайте свій новий стиль поведінки.
4
Вдосконалюйте свою техніку спілкування. Забудьте про те, як ви вели себе в минулому. Ви повинні підтримувати свій новий імідж завжди, особливо при спілкуванні з впливовими людьми та журналістами. Створення образу - це не тільки зовнішні зміни, але і зміну ставлення до вас з боку ваших знайомих, колег, суспільства в цілому.
5
Не забувайте про жести, міміку, погляди. Саме вони можуть видати вас, т.к. не завжди контролюються свідомістю. Через деякий час ви помітите, що вони стали вашою частиною і що ніяких зусиль для їх відтворення вже не потрібно.