Як взяти кредит готівкою в банку.

Термінова необхідність в грошах виникає в житті практично кожної людини. В наш час це питання вирішується просто, кредит готівкою можна взяти в будь-якому найближчому банку. Але людині з вулиці кредит не дадуть, банку потрібні гарантії. Тому варто заздалегідь ознайомитися з його вимогами до позичальника.
Вам знадобиться
  • - паспорт з пропискою в місці присутності банку;
  • - страхове пенсійне свідоцтво;
  • - довідка про доходи;
  • - копія трудової книжки;
  • - копія трудового договору;
  • - свідоцтво реєстрації індивідуального підприємця;
  • - свідоцтво про право власності на нерухомість або авто;
  • - поручитель .
Інструкція
1
Попередньо ознайомтеся з умовами надання кредит а в декількох банках, щоб мати можливість порівняти і вибрати найкращі. Це можна зробити на сайтах банків.
2
Там же ознайомтеся з вимогами банку до позичальника і подумайте, які з необхідних документів ви можете надати банку. Залежно від цього можна взяти кредит з різною процентною ставкою. Якщо довідку про доходи надати немає можливості, то, щоб не переплачувати зайві відсотки банку, можна знайти поручителя, який може підтвердити свої доходи.
3
Розрахуйте на сайті за допомогою кредит ного калькулятора середню місячну виплату по кредит у, виходячи з що вимагається суми кредит а. Врахуйте, що реальна сума виплати буде дещо більше. До того ж будь-який банк пропонує укласти страховий договір на випадок втрати позичальником платоспроможності з якої-небудь причини і, найчастіше, утримує суму страховки із суми наданого кредит а. Ви можете відмовитися від укладення страхового договору, але це може збільшити щомісячну виплату по кредит у або спричинити за собою відмову банку в наданні кредит а.
4
Подайте заявку на кредит на сайті банку. Це допоможе з'ясувати питання, що залишилися, оскільки після подачі заявки вам передзвонить консультант. Він же запросить вас в банк за кредит ом в призначений вами день при схваленні кредит а банком, яке попередньо виноситься в кінці бесіди.
5
Підійдіть в банк в призначений день і годину з необхідними документами, уважно прочитайте і підпишіть кредит ний договір, отримаєте гроші в касі банку.
Зверніть увагу
Кредит в деяких банках можна взяти за двома документами: паспортом і страховому пенсійному свідченням або іншому, але процентна ставка по кредиту буде максимальною. Найдорожчими є експрес-кредити, які можна отримати за 10 хвилин.
Корисна порада
При зверненні в банк за кредитом вперше не розраховуйте на мінімальну ставку. Її отримують тільки досвідчені позичальники з гарною кредитною історією і вкладники банка.Прі неможливості підтвердити свої доходи можна взяти з собою созаемщика - члена сім'ї, що має підтвердження. Таким чином можна збільшити суму кредиту, що виділяється.