Як провести комп'ютерну діагностику організму.

Комп'ютерну діагностику, в основі якої лежить біорезонансний метод спектрального аналізу магнітних полів людського організму, пропонують багато клінік. Він характеризується оперативністю, доступністю і безпекою. Ця методика дозволяє з високим ступенем достовірності діагностувати захворювання внутрішніх органів і систем на самих ранніх стадіях.
Інструкція
1
Навіть якщо у вас нічого не болить, бажано проходити діагностичне обстеження регулярно і відвідувати медичний центр, що пропонує такі послуги, хоча б раз на рік. У цьому випадку лікарі можуть гарантувати вам своєчасне виявлення захворювання, в самому його початку. Пройти комп'ютерну діагностику ви можете і в державному медичному закладі. Повне обстеження всього організму лікар проведе вам всього за 2-2,5 години.
2
Оберіть медичний заклад, порівняйте ціни, почитайте відгуки пацієнтів. Деякі з центрів на своїх сайтах пропонують знижки для тих, хто роздрукує купон, який підтверджує, що ви були відвідувачем цього онлайн-ресурсу. Запишіться на прийом і в призначений час і ознайомтеся з тим, як провести комп'ютерну діагностику , правилами підготовки до неї.
3
Під час обстеження з вас знімуть металеві прикраси і годинник, тому краще їх відразу не надягайте. А от взуття, панчохи та колготки ви зможете зняти в кабінеті. Перед обстеженням не варто займатися активними фізичними навантаженнями і приймати їжу. Крім того, виключіть за день-півтора до візиту в центр прийом алкоголю та інших збуджуючих препаратів, не їжте бобових, гострого і солоного. Не можна також приймати знеболюючі лікарські та інші препарати, оскільки це може вплинути на точність діагностування.
4
Заздалегідь пригадаєте, сформулюйте і запишіть скарги і тривожні вас симптоми. Відзначте основні моменти, які турбують вас. Якщо є можливість, вкажіть терміни, дати захворювань. Обміркуйте, наскільки виражені симптоми і як локалізовані хворобливі відчуття, щоб відповісти на всі питання лікаря правильно.
5
Візьміть з собою на діагностику історію хвороби, медичну карту, якщо вона є, і результати останніх аналізів. Вам не будуть потрібні ніякі інші документи для підтвердження особи.
6
Перевірте час, записане в купоні, схему проїзду і вирушайте в медичний центр. Якщо не встигаєте або не можете приїхати, то зателефонуйте і попередьте медиків.
Повна діагностика всього організму справа серйозна, і якщо вам терміново потрібно її пройти, то слід знати, де найкраще це зробити. Це стосується не тільки міських поліклінік, але і приватних установ. Але найголовніше, куди б ви не звернулися, краще всього віддати перевагу тій клініці, в якій є високотехнологічне обладнання.
Процес зцілення будь-якого типу недуги починається з достовірної діагностики організму. Сьогодні пройти діагностику всього організму якісно і швидко можна не тільки в державних поліклініках і лікарнях, але також і в приватних медичних клініках. Якщо говорити про Москві і Московській області, то серед найпопулярніших і надійних медичних центрів області можна назвати клініки Neo Vita, «ІнтеграМедсервіс», «Відрадне» і «Крилатське». Сучасне діагностичне обладнання цих клінік за лічені хвилини оцінює роботу організму і вказує на всі вразливі місця. Отже, якісна діагностика організму включає наступні кілька видів обстеження.

Ультразвукове дослідження внутрішніх органів

Дослідження дає можливість виявити патології ендокринної та травної систем, сечовивідних шляхів та нирок, кровоносних судин, серця, репродуктивної системи, опорно-рухового апарату. Дана методика дає можливість побачити навіть найменші патологічні зміни і вже на підставі отриманих даних вибрати єдино правильну лікувальну тактику з урахуванням віку і поточного стану паціента.Діагностіка, проведена із застосуванням передової японської апаратури, не тільки виявляє відхилення в розвитку малюка на самих ранніх термінах вагітності, але також забезпечує для батьків шанс познайомитися зі своєю дитиною задовго до його появи на світ. При обстеженні вагітної жінки використовується ще й так званий метод допплерометрії, який дозволяє оцінити поточний стан кровообігу плода. Ця методика є безпечною як для мами, так і для малюка.

Лабораторна діагностика

Під час проведення цього дослідження використовуються сучасні реактиви та максимально точне обладнання. У сучасних лабораторіях приватних клінік проводяться всі види скринінгових досліджень (біохімічний, гормональний, імунологічний) і аналізів. Аналізи щодо харчової непереносимості та інших алергенів дають можливість виявити реальну причину алергії і тим самим виключити вплив цього алергену на стан пацієнта.

Психосоматическая діагностика типу 4D

Її можливості відкриваються із застосуванням апарату «Діамед-MBC». Сам метод заснований на наступному: фотографуються біополя в електричному полі, а потім порівнюються емоційні та фізичні картини тіла. Таким чином можна оцінити картину психоемоційного стану, його впливу на тіло, а також виявити приховані загрози.