Як витягнути жуйку з волосся.

При попаданні жуйки у волосся нерідко виникає одна думка - доведеться зістригати. Але не потрібно відразу лякатися і налаштовувати себе на гірше, адже жуйку можна видалити. Відрізати пасмо дуже швидко, але зачіска від цього буде виглядати неохайно.
Вам знадобиться
  • - масло;
  • - гребінець з великими і дрібними зубами;
  • - розчинники;
  • - лід.
Інструкція
1
Візьміть звичайну соняшникову олію і гребінець з великими і дрібними зубами. Змастіть жуйний Колтун маслом і починайте акуратно його вичісувати спочатку великими зубами, потім дрібними. При необхідності додавайте ще олії. Зазвичай таким способом жуйка віддаляється буквально за 5 хвилин.
2
Використовуйте гас, якщо масло не допомогло. Змочіть в ньому ганчірочку і починайте протирати пасмо волосся у напрямку вниз. Якщо у вас немає гасу, не потрібно вирушати за ним в магазин, використовуйте замість нього звичайну рідину для зняття лаку. В крайньому випадку, підійде і ацетон або інший розчинник, але дотримуйтесь елементарних заходів обережності, про яких написано на пляшці із засобом. Добре промийте локони під проточною водою.
3
При замерзанні жуйка також з легкістю віддаляється. Але не потрібно засовувати голову в морозильну камеру. Заморозьте кілька контейнерів льоду і пересипте його в мішок. Прикладіть лід до Колтуна з двох сторін і потримайте кілька хвилин. Після чого енергійними рухами починайте вичісувати жуйку з пасма. Правда, цей варіант підходить тільки власницям довгого волосся, адже прикладати холод безпосередньо до голови вкрай не рекомендується.
4
Якщо з волосина не видаляється невелика частина жуйки, то трохи почекайте. З часом вона вимиється з локонів. Просто змащуйте це місце маслом за 10 хвилин до миття голови. Ну а якщо ви не хочете чекати, то тоді нічого не залишається, як зробити стрижку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rXu2jGcslVU
Зверніть увагу
При використанні розчинників, якщо у вас пофарбовані волосся в темний колір, можливо невелике освітлення обробленого місця. Щоб воно не виділялося, пофарбуйте голову.
Корисна порада
Не намагайтеся змити жуйку гарячою водою, ви тільки ще сильніше розмажете її по волоссю. А видалити її після цього буде дуже проблематично.