Як почати свій бізнес на селі.

Створення власного бізнесу на селі є досить трудомістким процесом, тому що він пов'язаний зі специфічними труднощами. В основному, до подібних факторів можна віднести: невелика кількість жителів і тривала окупність самого бізнесу. Однак подолати їх цілком можливо, якщо підприємець стане не тільки про свою вигоду, але також і про потреби сільських жителів.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - бізнес-план;
  • - стартовий капітал.
Інструкція
1
Проаналізуйте можливості створення і розвитку вашого бізнесу . Для цих цілей вивчіть ринок пропонованих товарів у тому на селі нном пункті, де ви бажаєте розпочати власний бізнес. Оцініть виробничу діяльність конкуруючих фірм.
2
Подумайте, кого ви можете залучити для співробітництва. Може ви хочете щоб ваше майбутнє підприємство співпрацювало лише з централізованими постачальниками або ви плануєте зайнятися закупівлями товарів у місцевих жителів. Приміром, ви можете купувати у них різну сільгосппродукцію з метою її подальшої переробки. В цьому випадку вам потрібно буде укласти договори з кількома переробними компаніями і по можливості забезпечити безперебійність поставок необхідних продуктів.
3
Оберіть місце, ділянку або приміщення для відкриття вашої фірми. Якщо ви збираєтеся придбати земельну ділянку під будівництво, тоді купуйте його з вже підведеними комунікаціями. Адже на селі може просто не вистачити потужності для вашого підключення газу, води чи електрики.
4
Можете укласти договір на оренду якогось порожнього приміщення з місцевою адміністрацією. Тільки не займайте звичайний дерев'яний порожній будинок. Адже він може перебувати у приватній власності, і реакція сельчан може бути непередбачуваною.
5
В свою чергу, якщо ви придбали земельну ділянку для будівництва, в обов'язковому порядку слід звернутися в кадастрову службу. Дана служба внесе поправки в ЕГРП і складе для вас новий кадастровий паспорт. Після закінчення будівництва сходіть в БТІ і візьміть акт технічної інвентаризації вашого приміщення. Потім отримаєте позитивний висновок в санепіднагляду, а також у пожежній охороні. Все це повинно бути оформлено документально.
6
Закупити необхідне обладнання для нормальної діяльності вашої фірми. Наприклад, якщо ви вирішили відкрити продуктовий магазин, обов'язково купите холодильники та морозильні камери.
7
Замовте товар, який ви хочете запропонувати місцевим жителям. У перший день відкриття проведіть якусь акцію для залучення перших покупців.