Як лікувати відшарування сітківки.

сітківки називають найтоншу тканину всередині очей. Відшарування її відбувається з кількох причин: внаслідок вірусних захворювань, через порушення кровообігу, через сильний фізичної напруги, через травми або стресових ситуацій. Відшарування сітківки очей - це досить серйозне захворювання, яке необхідно негайно лікувати.
Інструкція
1
Початкова стадія цієї хвороби може не супроводжуватися будь-якими ознаками, саме тому кожна людина, яка перебуває в групі ризику, повинен регулярно проходити діагностичне обстеження, яке проводиться за допомогою сучасного обладнання. Воно достовірно покаже, чи необхідно вам лікування. Взагалі будь-якій людині потрібно намагатися захищати очі від пошкоджень.
2
Сітківка є найтоншою складової очей, вона має досить складну будову, яке і дозволяє їй добре сприймати світловий імпульс. Сітківка очей відповідає за взаємодію зорових відділів мозку і оптичної системи очей, саме вона отримує інформацію і передає її. Відшарування сітківки вимагає хірургічного лікування, тому при перших ознаках захворювання зверніться до лікарської допомоги. Зволікання дуже небезпечно, це захворювання призводить до сліпоти.
3
Не вірте ніяким «бабусиним» рецептами. Відшарування сітківки неможливо вилікувати народними методами, таблетками або уколами. Єдиний спосіб провести якісне лікування і зберегти зір - це проведення хірургічної операції. Своєчасність в цьому випадку є дуже важливим фактором у лікуванні, так як тривалий процес відшарування сітківки може привести до вже незворотних змін - до відмирання зорових нейронів.
4
Існує кілька методів хірургічного лікування. Перший метод передбачає втручання на поверхні склери, другий метод - це втручання, яке відбувається всередині очних яблук. Досвідчений лікар після повного обстеження пацієнта визначить, який саме метод найбільш підходить для лікування захворювання.
5
Сьогодні лікарі практикують і лазерне лікування відшарування сітківки. Метою такого методу є створення якоїсь спайки між судинною оболонкою і сітківкою. Використовується для цього лазер-коагулятор, він викликає локальні мікроскопічні опіки сітківки. Лазер застосовують і для профілактики цього захворювання, процедури проходять після закапування в очі анестетика. На очі пацієнта встановлюють спеціальні контактні лінзи, вони дозволяють сфокусувати випромінювання лазера на потрібну ділянку очного дна.