Як вивести токсини з організму. препарати виводять токсини з організму.

Ні у кого не виникає сумніву в тому, що підтримувати своє житло в порядку і чистоті потрібно. При цьому більшість з нас забуває, що і свій організм потрібно очищати регулярно. Якщо в приміщенні накопичується багато бруду і пилу, яку не прибирають вчасно, воно стає непридатним для проживання. Також і тіло. Його особливість лише в тому, що воно здатне до самоочищення, правда за умови, якщо йому не заважатимуть і навантажувати токсинами та іншими шкідливими речовинами. В певний момент організм перестане справлятися з виведенням токсинів, і йому потрібно буде допомогти.
Інструкція
1
Очищення від шлаків і токсинів слід проводити в три етапи: очищення клітин, очищення крові і безпосереднє виведення їх з організму.
2
Деякі токсини відкладаються в нас роками, особливо це стосується екологічного отруєння. І вивести їх з клітин набагато важче, ніж з крові. В цьому плані добре себе показала фітотерапія. Здавна помітили, що деякі трави можуть посилювати протягом лімфатичної рідини. А адже саме лімфа збирає всі відпрацьовані речовини з клітин і міжклітинної простору. Стимулювати лімфу можна відварами мати-й-мачухи і листя брусниці. Вони прекрасно очищають нирки, печінку і чистять кровоносні судини.
3
Щоб приготувати відвар з мати-й-мачухи, подрібніть її листя, і заваріть окропом (2 ст. Ложки на 1 склянку).
4
У цих же цілях застосовують настій квіток календули. Для його приготування заварюють окропом сухі квітки календули з розрахунку 1 стакан на 2 ч.л. кольорів. Дати настоятися 20 хвилин. Прийом: 3 рази на день перед вживанням їжі.
5
Крім фітопрепаратів, при отруєнні організму використовують сорбенти, такі як активоване вугілля, мікрокристалічна целюлоза, а також стимулятори імунітету, обміну речовин. Оскільки під час чистки організм втрачає багато води разом з відпрацьованими речовинами і корисними солями, обов'язковий прийом мінеральних комплексів.
6
Сорбент можна приготувати і самостійно з відвару вівса. Заваріть 1 ст. вівса 2 ст. води. Залишають на ніч, після чого настій проціджують і п'ють 2-3 рази в день.
7
Будь-які настої можна пити як чай, головне, знати міру при вживанні і стежити за організмом: якщо буде алергія, то потрібно перейти на інший препарат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vL3dPT2l9lM
Корисна порада
Головним помічником в очищенні вашого організму від токсинів буде вода. Пийте мінералізовану воду якомога частіше.