Як поставити танець.

Танець захоплює і притягує до себе погляди і думки людей з давніх часів - і на сьогоднішній день танець є одним з улюблених захоплень дуже багатьох дівчат і чоловіків. Постановка власного танцю - захоплююче і непросте заняття, яке вимагає певних навичок і хореографічного досвіду. Якщо йдеться про постановку групового танцювального номера - ваша задача ускладнюється ще більше, і тому в цій статті ми розглянемо декілька правил, які спростять процес постановки танцю та розкажуть вам, як вчинити, якщо ви встаєте на шлях хореографа-постановника вперше.
Інструкція
1
Будь танець - це, насамперед, передача емоцій, почуттів та особливої атмосфери глядачеві. Задумайтесь, яку мету переслідує ваш новий танець, і які почуття він викликатиме.
2
Підберіть музику, яка найкращим чином відображає ваш задум і настрій. Прослухайте її кілька разів - навіть якщо з першого разу ви не зрозумієте, як саме потрібно почати танець, не турбуйтеся - ви можете почати придумувати постановку з середини, або навіть з кінця.
3
Як тільки вам в голову приходить цікаве рух або зв'язка - фіксуйте її на потрібний музичний момент, а згодом ви зберете все зв'язки воєдино, з'єднавши їх в загальну канву танцю.
4
Якщо ви ставите груповий танець, то придумавши кілька в'язок, постарайтеся відразу вивчити їх разом зі своєю танцювальною групою, щоб люди почали запам'ятовувати руху і переходи між ними. Найчастіше побудова танцю йде на вісім рахунків - дотримуйтесь цього ритму в процесі побудови рухів.
5
Працюючи над танцем, пам'ятайте, що танець, як і будь-яке інше твір мистецтва, повинен містити три аспекти - вступ, серединна точка розвитку і кінцівка. У танці обов'язково повинна бути кульмінація, відзначена більш емоційними зв'язками, ускладненими рухами і більш насиченою музикою.
6
Не забувайте також про те, що образ танцю завжди доповнюється танцюристом, а значить, костюм танцюриста або групи танцюристів повинен відповідати загальному настрою і ідеї вашої постановки. Підійдіть серйозно до розробки ескізу костюмів. Вони повинні бути зручними для танцю і руху, і при цьому красивими і відповідними ідеї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SkCbGOnFWYs