Як відрізнити ліву лінзу від правої. Як правильно відрізнити лінзи.

На жаль, далеко не у всіх ідеальний зір. Вибираючи засоби для його корекції, досить велика кількість людей віддають перевагу контактним лінзам. Лінзи не запотівають, в них зручно займатися спортом, вони не обмежують бічний зір. До того ж, завдяки щільному прилягання до очному яблуку, вони практично без спотворень передають «картинку». Досить часто у людей, які тільки починають носити контактні лінзи, виникає питання про те, як же їх не переплутати.
Інструкція
1
Слід пам'ятати, що міняти місцями контактні лінзи, навіть якщо у вас однакові діоптрії, категорично не рекомендується. Це пов'язано з тим, що мікрофлора правого і лівого очей розрізняється. В результаті можуть виникнути різні запальні процеси.
2
Для зберігання контактних лінз необхідно придбати спеціальний контейнер. Як правило, кришки контейнера позначені буквами «R» і «L». R - перша буква англійського слова «right». Осередок з цієї маркуванням призначена для зберігання правої контактної лінзи. L - «left» - для лівої.
3
Одна з комірок контейнера може бути забезпечена спеціальною засечкой. Дана мітка допомагає людям, які через поганий зір не можуть розгледіти букв, визначити потрібну комірку. Деякі моделі контейнерів мають різнокольорові кришки, що також допомагає орієнтуватися.
4
Щоб не переплутати контактні лінзи, рекомендується починати надягати і знімати їх завжди з правого ока. Досягніть того, щоб це увійшло у вас в звичку. Ніколи не відкривайте обидві кришки контейнера одночасно. Відкрийте праву кришку. Зніміть/надіньте лінзу. Загорніть кришку. Повторіть процедуру з лівого осередком.
5
Якщо ви переплутали контактні лінзи, можна спробувати самостійно визначити, яка з них права, а яка - ліва. Проте, такий спосіб підійде тільки для лінз з різними діоптріями.
6
Дістаньте обидві лінзи і розмістіть їх на подушечках вказівних пальців. Уважно розгляньте і постарайтеся оцінити їх товщину. Спробуйте злегка зігнути їх. Товща лінза має великі діоптрії. Даний метод може підійти для лінз, що мають значну різницю - як мінімум 2-3 діоптрії.
7
Якщо різниця не велика, то знайти «правильну» лінзу можна тільки досвідченим шляхом. Візьміть одну з лінз і надіньте її на той око, яке бачить краще. Постарайтеся розгледіти предмети вдалині і поблизу. Якщо ви відчуєте дискомфорт, то найвірогідніше, це більш «сильна» лінза. Якщо неприємних відчуттів не виникло, зніміть лінзу і помістіть її в потрібну комірку контейнера. Візьміть іншу, надіньте її на той же очей і ще раз проаналізуйте свої відчуття.