Як очистити панель завдань.

Очищення елемента робочого столу «Панель завдань» комп'ютера під управлінням Microsoft Windows може бути здійснена кількома способами, що відносяться до стандартних інструментам OS.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Windows Vista або Windows 7 натисненням кнопки «Пуск» для виконання операції очищення елемента робочого столу « Панель задач" і перейдіть в пункт « Панель управління ».
2
Розкрийте вузол «Оформлення та персоналізація» і розгорніть посилання « Панель задач і меню« Пуск ».
3
Виберіть вкладку «Область повідомлень" діалогового вікна і зніміть прапорці на полях системних іконок зазначених програм.
4
Викличте діалог «Налаштувати» натисканням однойменної кнопки і викличте контекстне меню підлягає видаленню значка докази правої кнопки миші.
5
Вкажіть команду «Сховати» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
6
Збережіть обрані зміни натисненням кнопки «Застосувати» і ще раз підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
7
Повторіть вищеописаний алгоритм дій для кожного обраного значка додатка, але пам'ятайте, що повне очищення можлива тільки після видалення самої програми (для Windows Vista).
8
Викличте головне меню операційної системи Windows XP натисканням кнопки «Пуск» для здійснення процедури очищення елемента робочого столу « Панель задач" і перейдіть в пункт «Виконати».
9
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і підтвердіть запуск утиліти редактора системного реєстру натисканням кнопки OK.
10
Розгорніть веткуHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows CurrentVersionPoliciesExplorerі розкрийте меню «Правка» верхній панелі інструментів вікна програми.
11
Вкажіть комаду «Створити» і виберіть опцію DWORD.
12
Введіть значення NoTrayItemsDisplay як ім'я створюваного параметра і «1» в рядку «Значення».
13
Завершіть роботу інструменту «Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для Windows XP).
Бажаючи звільнити на робочому столі якомога більше місця, ви можете приховати відображення панелі задач . При необхідності ви за частки секунди можете скористатися її можливостями.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP
Інструкція
1
Спочатку хотілося б описати процес, як це виглядатиме з боку. Після того, як користувач в настройках задає відповідні параметри і зберігає зміни, панель задач зникає з робочого столу. Щоб їй знову скористатися, достатньо лише опустити покажчик мишки в самий низ екрану, як панель знову повернеться на своє місце. Як тільки ви прибираєте покажчик з панелі задач , вона знову зникає. Тепер поговоримо про те, як можна активувати подібну опцію в операційній системі Windows XP.
2
Натисніть на панелі задач правою кнопкою мишки, після чого, в меню,, зайдіть у розділ «Властивості». Ви побачите на моніторі вікно з двома вкладками: «Панель задач » і «Меню пуск». Переключіться в режим відображення опцій панелі задач . У вкладці, вам потрібно поставити галочку в пункті «Автоматично приховувати панель задач ». Після цього, вам залишається тільки лише прийняти зміни, натиснувши на клавішу «ОК». Таким чином, вам вдалося заховати панель задач .
3
Якщо говорити про можливі мінуси подібної опції, варто зауважити наступні недоліки. По-перше, ви не можете задати час зникнення і появи панелі. По-друге, через некоректну роботи системи, вам, ймовірно, доведеться трохи почекати, перш ніж панель з'явиться на екрані монітора. Зазвичай вона виводиться моментально.