Як вибрати bluetooth-адаптер.

BlueTooth-адаптери - це пристрої призначені для прийому і передачі інформації за відповідним бездротовому каналу. Зазвичай їх використовують спільно зі стаціонарними та мобільними комп'ютерами, але можуть бути й інші варіанти.
Інструкція
1
Почніть з визначення мети придбання BlueTooth-адаптера. Це дуже важливий етап, тому що багато адаптери не працюють з усіма можливими пристроями. Якщо вам потрібно підключити адаптер, скажімо, до телевізора, то вибирайте обладнання, яке не потребує встановлення додаткових драйверів. Такі BlueTooth- адаптери коштують трохи дорожче, але є найбільш універсальними.
2
Зверніть увагу на швидкість передачі інформації, підтримувану BlueTooth-адаптером. Це дуже важлива характеристика, якщо ви плануєте використовувати обладнання для підключення мобільного телефону в якості модему. Краще придбати адаптер, здатний працювати зі швидкістю 50-60 кбіт/с.
3
Для підключення до комп'ютера бездротового обладнання, наприклад клавіатури або маніпуляторів, вам необхідний спеціальний адаптер, здатний працювати з HID-пристроями. Варто відзначити, що деякі адаптери здатні синхронно обслуговувати відразу декілька пристроїв. Якщо ви плануєте підключати до ПК різне бездротове обладнання, то виберіть багатофункціональний BlueTooth-адаптер.
4
Ще одна важлива характеристика - діапазон розповсюдження сигналу. Придбайте BlueTooth-адаптер Class 1, якщо ви плануєте використовувати його спільно з безпровідною гарнітурою. Максимальна дистанція між пристроями становить 100 метрів на відкритому просторі. В квартирі або будинку цей показник знижується до 30-40 метрів. Class 2 розрахований на створення мережі, радіус сигналу якої становить 10 метрів.
5
Якщо ви будете підключати адаптер до мобільного комп'ютера, то використовуйте mini-пристрої. Це убезпечить їх від випадково поломки і дозволить одночасно використовувати USB-порти, які розташовані дуже близько один до одного.