Як закріпити блешню. Як прекрепіть блешню до поаодку.

Блешня - це приманка для лову риби. Зазвичай її використовують при лові спінінгом. Штучна приманка має спеціальний отвір для кріплення до волосіні або повідця. Для надійної фіксації блешні використовують спеціальні вузли. Незважаючи на те що існує величезна кількість найрізноманітніших вузлів, на практиці, як правило, застосовують лише кілька - найнадійніші і перевірені.
Інструкція
1
Вузол «подвійний клінч» Даний вузол можна використовувати для кріплення блешні, гачків і вертлюжков. Надійність вузла обумовлений тим, що кінець волосіні виявляється затиснутий між петлями. Навіть при сильних ривках вузол не розтягується і не затискає снасть.
2
Проведіть волосінь через кільце карабіна блешні. Просмикніть вільний кінець в отвір карабіна ще раз таким чином, щоб утворилася петля. Зіставте отримані петлі і міцно затисніть їх між великим і вказівним пальцем.
3
Візьміть вільний кінець і обмотайте його п'ять-шість разів навколо волосіні. Проведіть кінець волосіні через петлю, яку ви утримуєте пальцями.
4
Ще раз простягніть вільну частину через отриману петлю. Потягніть за снасть, зафіксувавши вузол.
5
Намочіть вузол водою. Потягніть одночасно за основну волосінь і її вільний кінець, затягуючи вузол. При необхідності, відріжте зайву довжину, залишивши 3-4 мм.
6
«загарбного» узелДанний вузол особливо популярний у любителів «нахлиста». Як правило, його використовують для кріплення мушок до повідця. Однак з тим же успіхом його можна застосовувати і для прив'язування блешні до волосіні. Він практично не знижує міцність снасті.
7
Пропустіть вільний кінець волосіні через отвір. Оберніть три-чотири рази кільце карабіна і заведіть кінець між кільцем і утворилися витками.
8
Потягніть одночасно в різні боки залишився кінець волосіні і її основну частину, затягуючи вузол. Ображати, залишивши 2-3 мм.
9
Вузол «дві петлі» Простягніть двічі кінець волосіні в кільце карабіна блешні. Зробіть два-три витка навколо основної частини. Просмикніть в отримані витки вільний кінець волосіні з боку блешні. Акуратно затягніть вузол, відріжте надлишки.
Корисна порада
Будь вузол значно зменшує міцність волосіні. Перед початком рибного лову рекомендується три-чотири рази перевірити міцність як самого вузла, так і волосіні на розрив.