Як зменшити обсяг папки. Як зменшити папку цілком.

Зменшення розмірів папок в будь-якій версії операційної системи Microsoft Windows завжди було однією з найбільш затребуваних завдань, оскільки, як відомо, місця на жорсткому диску багато не буває.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню підлягає зменшенню розміру папки кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
2
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна і виберіть опцію «Інші».
3
Застосуйте прапорець на полі «Стискати вміст для економії місця на диску» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK (для файлової системи NTFS).
4
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток-архіватор WinRar (для файлової системи FAT32).
5
Викличте контекстне меню підлягає зменшенню розміру папки кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Додати в архів» (для файлової системи FAT32).
6
Зменшіть розміри системних папок операційної системи, за умови повної установки файлів Service Pack, методом видалення використаних настановних файлів спеціалізованими вбудованими утилітами: - DISM/online/Cleanup-Image/SPSuperseded - для Windows 7; - cleanmgr.exe (Disk Cleanup Wizard - для Windows 7; - compcln.exe - для Windows Vista; - VSP1CLN.exe - для Windows Vista.
7
Викличте головне меню операційної системи Windows XP натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми" для виконання операції зменшення розмірів системної папки .
8
Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows».
9
Пройдіть по путіімя_діска: WindowsDriver Cachei386 і видаліть папку% SystemRoot% DriverCachei386 (для Windows XP).
10
Вимкніть функцію відновлення системи, зменшивши таким чином до нуля розмір папки System Volume Information (для Windows XP).
11
Ще раз поверніться в головне меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури зменшення розміру папки відновлення системних файлів.
12
Введіть значення sfc: sfc/cachesize = 10в поле "Відкрити" і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK. За замовчуванням розмір папки % SystemRoot% system32dllcache становить 400 Мб, а дана дія зменшить його до 10 Мб (для Windows XP).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-k6c199TiVE