Як відіпрати плями з дитячим одягом.

На дитячому одязі часто можна зустріти плями різного походження. Ви можете повернути речам охайний вигляд за допомогою підручних засобів. Крім того, чим швидше ви почнете виводити плями, тим більше шансів на позитивний результат.
Вам знадобиться
  • Уайт-спірит, очищений бензин, рідина для зняття лаку, медичний спирт, рідина для миття посуду, засіб для виведення плям.
Інструкція
1
Видаліть жувальну гумку з дитячого одягу наступним способом. Покладіть річ в поліетиленовий пакет. Потім помістіть в морозильну камеру на деякий час. Коли жуйка повністю замерзне, соскребите її металевої пилою для нігтів або ножем. Якщо після видалення жувальної гумки залишився слід, скористайтеся медичним спиртом.
2
Відчистите сліди від олійної фарби за допомогою уайт-спіриту або очищеного бензину. Змочіть ватяний диск в розчиннику і прикладіть до забрудненого ділянці одягу. Через кілька хвилин видаліть фарбу. Після обробки бензином можуть залишитися жирні розводи. Щоб їх позбутися, обробіть тканину нашатирним спиртом. Після виперіть виріб як звичайно. Перед застосуванням протестуйте тканину на стійкість до даного засобу.
3
Виверніть забруднений одяг на виворітну сторону. Промийте забруднене місце під струменем проточної води. Якщо пляма не вдалося вивести повністю, заперіть слід з плямовивідником або господарським милом. Таким способом можна відіпрати плями від крові і фарб на водній основі.
4
Обробіть пляма від клею рідиною для зняття лаку. Змочіть ватяний тампон в засобі і прикладіть до зіпсованому ділянці. Залиште на кілька хвилин. Потім промийте пляму проточною водою і виперіть дитячий одяг в пральній машині.
5
Скористайтеся медичним спиртом для виведення слідів від кулькової ручки і фломастерів. Промокніть забруднене місце ватяним диском, змоченим в розчиннику. Через 5-10 хвилин повторіть процедуру. Потім прополощіть одяг у проточній воді і виперіть в теплому мильному розчині.
6
У невеликій ємності змішайте рідина для миття посуду та воду. Нанесіть засіб на плями від жиру за допомогою поролоновою губки. Залиште в такому положенні на пару годин. Після закінчення цього часу прополощіть тканину і виперіть як звичайно.
7
Видаліть плями від соку і ягід за допомогою окропу. Натягніть забруднену ділянку на ємністю і полийте окропом. Не варто замочувати речі в гарячій воді - фарба може злиняти. Після того як тканина очиститься, виперіть виріб. Застарілі плями попередньо заперіть з плямовивідником.
Дитячі речі забруднюються набагато швидше, ніж дорослі. Відіпрати стійкі плями від їжі, трави та інших речовин досить просто. Але потрібно пам'ятати, що використовувати токсичні компоненти, що виводять бруд з одягу, потрібно обережно, адже у малюків може виникнути приступ алергії.
Вам знадобиться
  • - дитячий порошок;
  • - дитяче мило;
  • - кондиціонер;
  • - плямовивідник.
Інструкція
1
Якщо на одязі немає плям, але вона при цьому сильно забруднена, то замочіть речі в тазику на 1-2 години або виперіть на будь короткій програмі в пральній машинці. Порошку покладіть трохи менше норми, приблизно 100 мл. В середині циклу зупиніть машинку з водою і нехай речі трохи отмокнуть, потім включите цю ж програму. Після чого виперіть речі з додаванням дитячого порошку - кількість засіб вказано на упаковці.
2
Білі дитячі речі можна кип'ятити в емальованому посуді. При такому вигляді обробки одягу відпираються не тільки свіжі забруднення, а й давно поставлені плями. Не забувайте помішувати речі і стежити, щоб кипіння було слабким, інакше піна буде рясної.
3
Якщо забруднення переважно на рукавах, комірці або колінах, змочіть речі водою і потріть проблемні зони із застосуванням дитячого мила. Нехай одяг трохи полежить, щоб плями отмокла. Потім виперіть речі вручну або в пральній машинці.
4
Використовувати плямовивідники небажано, але якщо стійке забруднення утворилося на новому одязі, то можна зробити виняток. Нанесіть на пляму будь плямовивідник. Зазвичай забруднення зникає з тканини моментально, але все ж краще трохи почекайте. Після обробки плями виперіть речі з дитячим порошком і ретельно прополощіть.
Зверніть увагу
Якщо дитина прийшла додому з вулиці в сильно забруднених речах, не відкладайте прання на завтра. За цей час грязь встигне проникнути в волокна тканини і відіпрати її буде набагато складніше.
Корисна порада
Останнім полоскання додавайте кондиціонер - він пом'якшить речі і пропрасувати їх буде легше. Також він пом'якшує одяг і сприяє усуненню частинок порошку, що не отполоскать. Але використовувати можна тільки спеціальне дитяче засіб, так як кондиціонер для дорослих речей може викликати алергію.