Як відсилати повідомлення по мережі.

Відправлення повідомлень по локальній мережі в операційній системі Microsoft Windows XP здійснюється за допомогою консольного застосування net send. В операційних системах Microsoft Windows Vista і Microsoft Windows 7 команда net send відключена за замовчуванням і має на увазі використання додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне меню OS Windows XP натисканням кнопки «Пуск» для виконання необхідної попередньої операції включення служби повідомлень і перейдіть в пункт "Панель управління».
2
Розкрийте посилання «Адміністрування» і розгорніть вузол «Служби».
3
Викличте контекстне меню елемента «Служба повідомлень» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
4
Перейдіть на вкладку «Головна» діалогового вікна і вкажіть опцію «Автоматично» в спадному меню розділу «Тип запуску».
5
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK або поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення альтернативної процедури включення необхідної служби.
6
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення cmd у полі «Відкрити» для запуску інструменту «Командний рядок».
7
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і введіть значення sc config messenger start = autonet start messengerв текстове поле інтерпретатора команд Windows XP.
8
Підтвердіть виконання команди включення натисканням функціональної клавіші Enter і введіть значення net send в текстове поле командного рядка для відправки повідомлення по локальній мережі .
9
Використовуйте наступні параметри команди: - имя_пользователя - для визначення облікового запису адресата повідомлення; - * - для вибору всіх членів домена; -/domain: ім'я_домена - для визначення імені домена; -/users - для вибору всіх користувачів сервера.Прімер повного синтаксису: net send имя_пользователя | * |/domain: ім'я_домена |/users повідомлення.
10
Підтвердіть відправку повідомлення натисканням функціональної клавіші Enter.
11
Використовуйте консольну утиліту sent для відправки повідомлень по локальній мережі в операційній системі Windows Vista або Windows 7 або завантажити та встановити спеціалізований додаток WinSent для можливості отримання повідомлень.