Як пов'язати чоловічий хустку. Як носити чоловічий шарф з піджаком.

Чоловічий хустку, недбало зав'язана під коміром сорочки або пуловера - аксесуар, що надає своєму носію невимушено-елегантний вигляд. Він не так претензійний, як метелик і не офіційний, як звичайний галстук. Щоб носити шийну хустку, необов'язково змінювати свій гардероб - він відмінно поєднується з піджаками і джинсами, светрами і блейзерами, підходить для буднів і прекрасно доповнює вечірній костюм.
Інструкція
1
Підберіть відповідний хустку . Це може бути тонкий шовковий фуляр або великий прямокутник з бавовни або тонкої вовни з бахромою. Для вечора підійде однотонний пластрон, а неформальність светри з піджаком підкреслить непомітний шарф, недбало зав'язана в вирізі.
2
Колір хустки залежить від уподобань його носія. Зазвичай чоловічі варіанти відрізняє більш стримана гамма. Вони можуть бути однотонними або набивними. Особливо популярна дрібна цятка, клітина, абстрактні візерунки або класичні пейсли. Увечері краще однотонні хустки стриманою гами.
3
Невеликий бавовняний або шовковий хустку , зав'язаний в вирізі сорочки, цілком замінить краватку. Надіньте його під сорочку, зав'язавши під підборіддям так, щоб один кінець виявився вище. Розправте вийшов широкий вузол, розстібніть верхній гудзик сорочки і сховайте під неї кінці хустки. Доповніть комплект простим пуловером без коміра.
4
Спробуйте пов'язати хустку з бахромою поверх піджака або пальто. Для цього підійде арафатка або каре з бахромою з бавовни або тонкої вовни. Складіть його по діагоналі, накиньте на шию, перехрестите кінці і зав'яжіть попереду недбалим вузлом. Не треба розправляти або укладати хустку - образ не повинен виглядати занадто продуманим.
5
Ще один варіант - класичний ковбойський. Кращий матеріал для такого хустки - тонкий бавовна. Він може бути яскравим багатобарвним, прикрашеним абстрактними малюнками, смужками або клітиною. Надіньте його на шию і зав'яжіть ззаду подвійним вузлом, злегка приспустивши вільний кут попереду. Носіть його з шкіряною курткою, плащем або джемпером без коміра.
6
Вечірній костюм передбачає наявність шовкового пластрона - вузького хустки, нагадує шарф з скошеними куточками. Зауважте його простим вузлом і сколіть вільні кінці шпилькою, прикрашеної золотим злитком або перлиною. Пластрон відмінно доповнить білосніжну сорочку і оксамитовий або вовняний піджак вільного силуету. Не забудьте вкласти в нагрудну кишеню хустку підходящого відтінку.